3D Box Shot Maker vám vytvoří virtuální krabici pro váš program nebo hru

Estimated read time 3 min read

Pokud si vytváříte vlastní programy, hry, hudbu či cokoliv jiného, tak by jste jistě ocenili náhled ve formě virtuální krabice, která se zobrazí každému uživateli jako náhled. Virtuální krabice je velmi vkusná, jedná se sice o drobný doplněk, ale dodá patřičnou prestiž, nyní vám předvedeme program, který tvorbu takovéto virtuální krabice hravě zvládne.

3D Box Shot Maker je jednoduchá a malá freeware aplikace, která slouží k vytvoření virtuální krabice pro váš produkt. Je úplně jedno jestli se jedná o program nebo o cokoliv jiného, aplikace vytvoří virtuální krabici, kterou si můžete uložit do formátů JPG, PNG, BMP a GIF. Virtuální krabice dodá každému produktu velkou prestiž, obzvláště pak, když je nabízen v e-shopech či na různých portálech ke stažení. Níže se můžete podívat jak taková virtuální krabice vypadá.

Ukázka virtuální krabice

Virtuální krabici lze vytvořit několika způsoby, na internetu je k dispozici několik programů pro jejich tvorbu, ale 3D Box Shot Maker je ze všech nejjednodušší. Vytvoření virtuální krabice pomocí tohoto programu zabere zhruba 2-3 minuty. S programem dovede zacházet naprosto každý, jeho ovládání je velmi snadné.

Jednoduchá tvorba virtuální krabice

Pro vytvoření krabice stačí do okna programu nahrát dva obrázky, nezáleží dokonce ani na jejich rozměrech, důležité je, aby byl jeden zhruba čtvercového až obdělníkového tvaru a ten druhý aby byl jako užší pruh. Na větším čtvercovém obrázku by měl být zachycen hlavní obrázek produktu, na boční stranu se zase naopak hodí například název nebo nějaká textura. Následně se z těchto dvou obrázků vytvoří 3D virtuální krabice. Parametry, které je možné nastavovat jsou výška krabice, šířka, délka, úhel natočení, stín a odraz. Níže se můžete podívat na krátké video, které jsme pro vás připravili.

Vše se nastavuje pomocí posuvných tlačítek, s programem by dovedl zacházet skutečně každý. Pokud chce uživatel vypnout stín, tak to může učinit, pokud ne, tak u něj lze nastavit velikost, úhel a intenzitu. U odrazu je možné nastavit jeho velikost a intenzitu. Poté, co je vše nastaveno, tak stačí obrázek uložit. Program 3D Box Shot Maker si můžete stáhnout níže.

         (1.3MB)

Další články

Další články autora