4 nejlepší seriály na Netflixu, které musíte vidět

Estimated read time 3 min read

Streamovacím platformám se nyní víc, než daří. Prospěla jim doba koronavirová, během které se lidé museli uchýlit do svých domovů. A co jiného by dělali, než sledovali seriály, díky nimž na malou chvíli zapomněli na to, co se za dveřmi příbytku děje. A i když se vše začíná vracet do normálu, zájem o HBO GO či Voyo nepolevuje. Ovšem za královnu žebříčku nejoblíbenějších streamovacích platforem musíme označit Netflix, který se dostal pod kůži hlavně díky svým seriálům. Které musíte rozhodně vidět?

Koruna vás vtáhne do královské rodiny

Rovnou začněme seriálem, který patří k vůbec nejnákladnějším projektům celé společnosti. Řeč je o Koruně – seriálu, který člověka vtáhne do světa královské rodiny. Díky výjimečnému zpracování se stanete svědkem toho, jak se Alžběta II. stává královnou v poměrně raném věku, jaká byla její svatba i přivítání princezny Diany, kterou si lid zamiloval.

Velice populární seriál nyní čeká na další sérii, která by měla pojednávat o rozvodu Princezny lidu a prince Charlese. Co bude další zápletkou, to je nyní otázkou. A jestli bude v nové sérii i nehoda, která zasáhla celý svět, je také ještě nejisté.

Peaky Blinders ostří jako břitva

Pokud však nejste zastánci podobných seriálů a máte raději akci, adrenalin, promyšlenost a překvapení, zamilujete si seriál Peaky Blinders. Znát ho můžete i pod názvem ,,Gandy z Birminghamu” a zatímco pánové pohltí ona akčnost a násilí, ženy si zamilují charismatického, leč svým pohledem velice chladného a možná až děsivého Cilliana Murphyho. Mimochodem, herec si za ztvárnění Thomase Shelbyho odnesl i ocenění.

Lupin plný překvapení

Podobně skvěle zpracovaný je seriál Lupin. Francouzský herec Omar Sy se v něm stane lupičem na motivy knihy. Pokud jste knižní výtisk sami reálně nečetli, bude vás prakticky v každém momentu čekat překvapení. A i proto budete mít dokoukáno během dvou dní.

La Casa de Papel jako světový hit

Za světový hit však lze označit propracovaný projekt La Casa de Papel. Nedávná nová série byla dlouho očekávanou a naprosto ovládla sociální sítě. Kriminální seriál ale nemusíme nijak dál představovat, protože pod kůži se dostal prakticky každému.

Další články

Další články autora