4 výhody Prestashopu

Estimated read time 2 min read

Prestashop systém je čím dál oblíbenějším nástrojem pro internetové podnikatele, kteří si chtějí vytvořit jednoduchý, ale přesto kvalitní eshop. Pozitivních vlastností má Prestashop hned několik. Základ spočívá v jednoduchosti instalaci, ceně, širokým možnostem využití a doplňků služeb.

Jednoduchá instalace a správa eshopu

Tvorba webových stránek Praha pomocí systému Prestashop je velmi jednoduchá. To je největší výhodou proti konkurenci. Zatímco klasický eshop potřebuje kompletně od základu naprogramovat, hotové řešení Prestashop vám ušetří čas a peníze. Přitom disponuje vším, co od klasického eshopu nebo webových stránek můžete očekávat.

prestashop-1

 

Nízká cena za tvorbu eshopu

Tvorba eshopů Praha se často může vyšplhat na astronomické částky. Obzvláště, pokud potřebujete spousty doplňkových služeb a individuálních nastavení. To vše vám ovšem odpadne, pokud budete používat Prestashop. Základní verze je k dispozici zdarma. K tomu na internetu naleznete spousty doplňkových služeb, pluginů či grafických šablon, které jsou též zadarmo.

Tisíce pluginů a šablon pro systém Prestashop

Pokud vám nevyhovuje základní nabídka šablon a pluginů pro Prestashop, můžete se podívat po nabídce placených produktů. Na internetu je široká nabídka placených pluginů, služeb či grafických šablon pro Prestashop. Díky této nabídce lze vytvořit eshop na míru vašim požadavkům se vším všudy.

Obraťte se na profesionály

Jestliže nenajdete na internetu nic co by vám pomohlo k vytvoření eshopu na míru, obraťte se na profesionály. Na tuzemském trhu funguje spousta kvalitních firem, které nabízí kompletní správu systému Prestashop. Jednoduše tak řeknete své podmínky k úpravě systému a vše vám bude vytvořeno na míru. Ceny za tyto služby nejsou velké a stále na tom budete lépe, než kdybyste si vytvářeli kompletně nový eshop od základů.

Další články

Další články autora