AppsGeyser Vám vytvoří aplikaci, na které můžete vydělat doslova balík peněz

Estimated read time 4 min read

Informace se neustále vyvíjejí a způsob jakým se přijímají i odesílají se mění doslova před očima. Chytré telefony se staly běžnou součástí života. Podle statistik, které proběhly v USA bylo dokázáno, že do dvou let bude mít chytrý telefon více než 40% američanů, tedy zhruma 120 milionů lidí jenom v USA. Spolu s telefony se ovšem vyvíjí aplikace, problémem je, že je vývojářů velmi málo a vývoj aplikací je přitom velmi jednoduchý. Spolu se službami AppsGeyseru je možné dostat všechny vaše myšlenky a nápady přímo do aplikace.

Co je to vlastně AppsGeyser?
AppsGeyser je velmi snadný způsob, jak vzít stávající webový obsah a otočit jej do Android aplikace. Android aplikace jsou stále populárnější, protože stále více a více telefonů obsahuje Android, dokonce i počítače a tablety bývají integrovány do tohoto operačního systému. Na Android marketech lze zaznamenat v průměru kolem 1,5 milionu nových zařízení měsíčně.

Jak AppsGeyser funguje?
Pokud můžete použít počítač, a pokud máte připojení k internetu, pak můžete použít AppsGeyser. Jediné, co musíte, je jít na AppGeyser.com a začít vytvářet. Můžete rychle a snadno převést libovolný webový obsah nebo widget přímo do aplikace Android. AppsGeyser používá jednoduchý dvoufázový proces k vytvoření vaší aplikace.

Jednoduchá tvorba aplikací s okamžitým náhledem

Krok 1.
V kroku 1 si můžete vybrat jméno pro vaši aplikaci, popis, ikonu, orientaci obrazovky a kategorie. Ke všemu co budete dělat máte živý náhled, tedy vidíte jak vaše aplikace bude vypadat už během jejího vývoje.
Krok 2.
V kroku 2 můžete přihlásit k účtu, pak budete přesměrováni do pracovní strany svého účtu, kde můžete provádět změny a zobrazovat si náhled aplikace.

Jakmile bude vaše aplikace vytvořena, tak si budete moci nechat zobrazit podrobné statistiky aplikací z vašeho účtu. Dozvíte se, kolikrát se vaše aplikace byla stažena, kolikrát byla nainstalována a kolikrát byla odinstalována.
Existují i další užitečné funkce, které jsou snadno dostupné přímo z panelu. Můžete distribuovat své aplikace na trh a naučit se, jak zpeněžit svoje aplikace, takže můžete vydělávat peníze, zatímco budete spát.

Jak můžete vydělat peníze s AppsGeyser?
Jakmile si vytvoříte aplikaci s AppsGeyserem, která bude distribuována na nějaký android market, tak si můžete vydělat peníze s věrnostním programem, který AppGeyser nabízí. Používá se především Pay Per Click model (PPC), který platí pokaždé, když uživatel klikne na reklamu ve vaší aplikaci.

Kolik AppGeyser stojí?
Vytvoření vlastní aplikace nemusí stát majlant, pokud používáte AppGeyser, nebudete muset platit ani desetník, protože AppGeyser je 100% zdarma.

Pokud máte existující webový obsah, který chcete dostat do rukou milionů uživatelů mobilních telefonů, pak si budete muset vytvořit aplikaci. AppGeyser vytváří aplikace velmi jednoduše, jedná se o nejlepší službu svého druhu, která je navíc zdarma. Na AppGeyser se dostanete pomocí odkazu níže.

Další články

Další články autora