Axis Game Factory: Unity support

Estimated read time 3 min read

Pracujete se systémem Unity čtvrté generace? A hledáte pro svou práci v tomto programu novou živou vodu, která by vašim výtvorům dodala opět trochu šťávy? Pak můžete vyzkoušet Axis Game Factory, který maximalizuje rychlost vytváření her a nabízí možnost propojení právě s Unity enginem čtvrté generace.

Axis Game Factory Profesional je komplexní nástrojový set, který je určen pro rychlou a efektivní herní tvorbu, editaci úrovní terénu, práci s vegetacím, osvětlením a atmosféry prostředí, v co nejkratším možném čase.
Axis Game Factory je samostatný produkt, který je určen pro práci ve shodě právě s enginem Unity 4. a to jak ve Free, tak i v PRO verzi. Běží na systémech Windows, Mac, Linux. Engine umožňuje svému uživateli vytvářet velmi rychle a efektivně herní mapy, modelovat terén a tvořit design.

$Screen_04

Při samotném nainstalování enginu se vám dostane do rukou na 500 aktivit, 28 přednastavených motivů a 8 vzorků map. Díky tomu budete schopni vytvářet jednotlivé vrstvy map během několika okamžiků od samotné instalace. Axis nabízí veškeré potřebné moduly, plug-in skripty a shadery, aby bylo všem uživatelům Unity možno importovat vytvořený materiál z Axisu právě do něj. Export originálních balíčků pro použití v Axisu je podporována pouze s použitím Pro Unity Licence.

axis-4

Samotný engine je navržen tak, aby fungoval jako rozšíření a doplnění enginu Unity a ne aby jej nahrazoval. Avšak aby jste AFG spustily, nemusíte mít Unity vůbec nainstalováno, protože se jedná o plně samostatný engine.
Import scén provedených v AGF do Unity 4 je prováděn za pomoci AGF nástrojů, které jsou jeho součástí. Díky tomu je import maximálně usnadněn a zvládne ho tak úplně každý. Nemusíte míst strach ani o kompabilitu převedených prvků.

images

Zkrátka jedná se o záležitost, která vaší práci v Unity 4 obohatí o další zkušenosti, které se určitě hodí. Zároveň také přidáte do vašich výtvorů zcela nové prvky, které vám například v Unity chyběly. Neváhejte tedy, a vyzkoušejte tuto nástavbu, kterou však můžete používat i jako zcela samostatný engine, který vás určitě příjemně překvapí.

large-3-640x350

 

Domovská stránka

Další články

Další články autora