CovertEngine

Estimated read time 3 min read

Profesionální a rychlý nástroj, to je zbraň, kterou potřebuje každý grafik či vývojář, který to myslí se svou prací opravdu vážně. Ideální program by měl být co nejkvalitnější a nabízet co možná největší paletu nástrojů, které jsou však uživateli nabízeny v naprosto jasné a přehledné formě. Díky takovémuto nástroji se pak jeho práce stává velice snadnou a rychlou záležitostí a dokonce mu pomáhá v jeho dalším rozvoji.

Mezi takovéto programy patří i CovertEngine, který se řadí mezi vysoce výkonné enginy pro tvorbu 3D grafiky a 3D simulací ať už se jedná o nejrůznější projekty pro pracovní účely, nebo o vývoj nových herních počinů. V ruko NET vývojáře se tak stává velice efektivní pomůckou pro podnikání, CAD či herní aplikace. Jeho produkce a vývoj probíhal s podporou široké základny amatérských uživatelů a testerů beta verzí, díky čemuž nabízí opravdu to co budete potřebovat. Podporuje tak velké množství nejrůznějších rámců a architektur, jako například DirectX, OpenGL, XLA, MnonoGame, Cuda, OpenCL stejně tak jako například Bulett Physics animace.

opencl-particle-physics.mp4

Ve svém jádru se jedná o skutečný herní engine, který ochotně svému uživateli nabízí celou řadu nástrojů a funkcí jako je Networkin pro využití multiplayeru, fyzikální simulace, nastavení shaderů a materiálů, řízení obrazovky, vstupy do řízení řízení, umělá inteligence, správa aktiv a mnoho dalších logických prvků, které byste v moderní hře očekávali.

maxresdefault

Covert nabízí kompatibilitu mezi jednotlivými platformami a poskytuje velice dobře vyváženou směs mezi automatizací a přizpůsobením se jak hráči, tak i vývojáři. Mnoho moderních enginu pracuje se systémem drag and drop. TO ovšem může být velice kontraproduktivní, pokud je požadována nízká hladina programování a přizpůsobení. Engine tak umožňuje jako programování, tak i přizpůsobení úplně vyjmout a naservírovat tak hráči pouze jasně danou cestu, kterou se musí vydat.

maxresdefault (1)

Veškerá práce se stíny, osvětlením je i pro více platforem řešena přes jediný univerzální kód. Engine navíc plně optimalizován pro příští generaci grafického hardwaru a tak s ním můžete pracovat naprosto v klidu a bez starostí.

hqdefault

Dopřejte si tedy opravdu profesionální nástroj, který vám pomůže dosáhnout pomyslného stropu, co se grafického vývoj týče. Staňte se špičkou a nechte se také jako špička odměňovat!

Další články

Další články autora