CRYENGINE: Profesionalita na prvním místě

Estimated read time 3 min read

Enginů sloužících pro vývoj her jsme vám přinesli již mnoho. Avšak nyní si představíme absolutní špičku mezi enginy, která je dostupná snad pro každého a tak budete moci vytvářet hry jako profesionální studia. Nyní totiž máte možnost využívat stejný engine právě jako ony. Jeho jméno je CRYENGINE.

prostředíCRYENGINE čtvrté generace představuje to nejvyspělejší, co můžete v oblasti herních enginů dostat. Tento engine k vývoji svých her používá nemálo slavné studio Crytek, které má na svědomí kompilaci her Crysis. No a uznejte samy, kdo by netoužil po tom, aby jeho hry vypadaly stejně jako tato dnes již legendárná hra, která byla vždy známá tím, že velmi kvalitně prověřila výkon sestavy všech hráčů.

crysisTento engine je výjimečný v tom, že obsahuje takzvané all-in-one vývojové řešení hry. To znamená, že obsahuje v jednou balíku, skutečné škálovatelné výpočty, grafiku oceněnou mnoha tituly, state of the arte osvětlení, realistickou fyziku, intuitivní skriptování a mnoho dalších prvků, v jednou jediném balíku hned po vyjmutí z krabice. Díky tomuto enginu jsou vývojáři schopni vytvořit neopakovatelný herní zážitek a skvělou dech beroucí atmosféru podtrženou kvalitní grafikou.
Veškeré systémy CRYENGINU umožňují vývojáři okamžitě zobrazit provedené změny v systému. Ten se nazývá: what you se eis what you play. V překladu tedy: „to co vidíš, také hraješ“ a přesně takto se tento systéme taky chová. Díky němu eliminujete nekonečné náhledy a projíždění efektů nastavených změn v systému.
solCRYENGINE je určen v podstatě pro každého, kdo to s vývojem her myslí opravdu vážně a kdo by se tímto oborem také rád živil.

S tímto je spojena také nutnost placení menších poplatků v podobě předplatného. Tato suma činí pouze 9 dolarů měsíčně. Avšak je důležité mít na paměti, že těchto 9 dolarů je vstupenkou do prostředí, které je doslova nabyto nesčetným množstvím nejrůznějších nástrojů pro zdokonalení vaší hry. A pokud budete opravdu šikovní, je dost možné, že se vám tato investice velice rychle vrátí.
gunProto neváhejte a předplaťte si tento engine. Nejen že se díky němu budete moci maximálně zdokonalit, ale také začnete konečně svou vývojářskou práci brát opravdu vážně a pracovat v opravdu profesionálním prostředí, které vám nabídne možnosti jak své sny a nápady na epické dobrodružství, převedete na monitory milionů nadšených hráčů.

 

 

 

Domovská stránka

Další články

Další články autora