Eclipse Worlds 1.2.5

Estimated read time 3 min read

Jste fanoušky naprosto cool a retro herních titulů z řad vývojářů, pro které je vývoj her pouze koníčkem a nikoli byznysem? Chtěli byste si také zkusit, jaké to je takovouto hru navrhnout a následně se dívat, jak všichni okolo vaší hru hrají? Tak na co čekáte? Stáhněte si Eclipse Worlds 1.2.5 a můžete se do svého vývoje pustit. A proč zrovna tento titul? No řekněme, že si díky němu již jeden šikovný vývojář vydělal tolik, že se vám o tom ani nezdálo.

Eclipse Worlds 1.2.5 je totiž jeden z enginu, na kterém byla postavena původní hra Minecraft. Pokud vám Minecraft nic neříká, pak byste se měli vrátit zpět na základní školu herní, protože jste vedle, jako bomba letící na Staroměstskou radnici při bombardování Drážďan.

Nicméně, hra Minecraft svému vývojáři vydělal obrovský balík a zájem o hru byl takový, že jej nyní koupil samotný Gatesův Microsoft. Pokud nevíte ani co je Microsoft a kdo je Gates, je váš rodný kraj kdesi na pomezí levého břehu řeky Amazonky a šamanovou chýší, uprostřed Amazonského pralesa.

HS7zIpI

Byl to právě Eclipse Worlds, který mladému Marcusovi k pohádkovému jmění dopomohl. Musíme tedy dodat, že Marcus je tak trochu génius, takže to se na jeho úspěchu také lehce podepsalo.
Pokud Minecraft znáte, víte, že se nejedná o žádnou pastvu pro oči. Grafika zde dost silně pokulhává, ale nápad tento nedostatek naprosto převálcoval. A tímto enginem tedy budete schopni vytvářet hry podobného charakteru. Z pod vašich rukou tedy budou lézt nejrůznější plošinovky, arkády a další skvělé žánry, které jsme všichni pařily, když jsme ještě měli u nosu nudlika.

0gaXA

Tvůrci enginu na něm navíc neustále pracují, takže veškeré chyby, na které narazíte, můžete okamžitě nahlásit, a oni se na ně podívají. Zároveň je na jejich webu také možnost finanční podpory z vaší strany. Nicméně celý engine je plně k dispozici zdarma a jen pro vás.

eVRgZpe

Takže, obléknout kombinézy, vzít do ruce krumpáče, usednout k počítači a zahájit vývoj za 3…2…1…teď! Ať se vašim výtvorem mohou pokochat co nejdříve i ostatní!

Další články

Další články autora