Existuje mnoho důvodů, proč si pronajmout prázdninový dům v Itálii

Estimated read time 3 min read

Pronajmout si dům na rodinnou dovolenou je stále více oblíbenou variantou v porovnání s ubytováním v hotelu. Zejména početnější skupiny mají více možností, jak trávit čas spolu. Dovolená v Itálii patří mezi oblíbené a v naprostém soukromí získá zcela nový rozměr.

Můžete ušetřit

Pokud se vás na dovolenou v Itálii chystá početnější skupina, je cenově výhodnější využít pronájem domu v Itálii než-li několik hotelových pokojů. Představte si, že zaplatíte stejnou cenu jako za hotelové pokoje a získáte trojnásobek prostoru.

Soukromí pro všechny

Nechcete, aby vás cizí lidé z hotelového personálu viděli ve vašem županu? Žádný problém! Vaše rodina si může užívat společný čas bez starostí s hotelovým personálem nebo jinými hosty. Můžete být tak hlasití, jak chcete, a vytěžte ze své dovolené maximum!

Čas u bazénu je čas pro rodinu

Na webu cz.italicarentals.com má každý možnost výběru prázdninových domů a bytů určených k pronájmu, díky flitru si můžete vybírat z nabídky domů s bazénem, více ložnicemi či vybavenou kuchyní.

Nejsou tu žádní další hosté. Užijte si teplé slunce v luxusním soukromém bazénu – bez dalších cizích hostů! Ochlaďte se ve vodě a cákejte, jak chcete – je to vaše dovolená, vaše cesta!

Pokoj pro každého

Důvodem číslo jedna bylo více místa za vaše peníze, ale nezapomínejme, jak hezké je užívat si svůj vlastní pokoj – zejména pokoj pro děti. Nechte bratrance a sestřenice, aby spolu spali, a máma a táta si mohou užívat soukromí ve svém vlastním hlavním apartmá.

Další důvod, proč se rozmístit – žádný spěch v koupelně. Prázdninový dům může mít více koupelen a soukromí pro každého.

Spousta aktivit

Pokud vás (soukromý) bazén unaví, zamiřte dovnitř, posaďte se a vychutnejte si velké ploché televizory. Nezapomeňte si vzít knihu k odpočinku na gauči.

Další články

Další články autora