Fotopasti Bunaty na ochranu majetku

Estimated read time 2 min read

Fotopast je praktické zařízení, kterým si můžete ochránit svůj majetek. Zařízení funguje na jednoduchém principu, kdy čidlo snímá pohyb před sebou a v případě narušení prostoru a zaregistrování teploty těla, pořídí fotopast pomocí čočky snímky. Výsledná fotografie se uloží na externí paměti. Fotopasti jsou malá a skladná zařízení, která se umisťují mimo dosah očí. Většina fotopastí na trhu pořizuje kvalitní snímky. Fotopasti Bunaty jdou však mnohem dál a patří mezi špičku na našem trhu.

 

Proč jsou fotopasti Bunaty jiné

bunaty-full-hd-8gb-karta-sada-bateriiFotopasti Bunaty disponují řadou vlastností, které je odlišují od konkurence. Je to například praktické umístění kamery na přední stranu fotopasti. Během instalace zařízení, víte po celou dobu, kam míří čočka a jaké místo snímá. U většiny fotopastí najdete tento přehledný LCD displej pouze na zadní straně. Nikdy nemáte tak jistotu, jestli fotopast zabírá to správné místo. Součástí fotopasti je i integrované laserové ukazovátko.

Další výhodou fotopasti je robustní konstrukce, která dokonale izoluje tělo fotopasti proti nepříznivým vlivům. K tomu přidejte i maskování a minimum lesklých ploch, které mohou prozradit umístění fotopasti.

bunaty lcdFotopast pořizuje velmi kvalitní fotografie i za velmi špatných světelných podmínek. Skvělou kvalitu získáte i při pořízení nočních fotografií. Pro opravdové profesionály je k dispozici i Full HD video, které můžete skvěle kombinovat společně s pořizováním fotografie. Video je navíc doprovázeno zvukem. Tuto kombinaci nabízí jen fotopasti o několik cenových tříd výše.

Fotopast Bunaty je vybavena velmi kvalitním multizonovým pohybovým čidlem, které reaguje na teplo s maximálním dosahem. Kompletní technické informace a možnosti využití fotopasti najdete v českém menu a manuálu, který je součástí každého balení fotopasti. Samozřejmostí je v případě poškození rychlý servis a telefonická podpora.

Další články

Další články autora