GameGuru engine: staňte se Guru tvůrcem

Estimated read time 3 min read

Snili jste vždy o tom, že uděláte hru, která bude lákat tisíce hráčů, ale neustále narážíte na ten problém, že nejste schopni proniknout do tajů programování a tvorby 3D her? Pak je pro vás nejlepší cestou začít s enginem, který s vámi počítá jako s nováčkem a který vám bude ochoten pomoci se vším, co se tvorby her týče. Volba toho správného počátečního enginu je velice důležitá a v dost zásadní míře se odrazí na vaší další schopnosti orientovat se ve sféře vytváření chytlavých herních počinů.

Tím nejlepším je takový engine, který vám tvorbu hry ukáže v netechnickém, velice zábavném prostředí a velice jednoduchou cestou. Takovýmto enginem je i GameGuru, který přesně všechny tyto funkce má a který je přesně toto schopen zvládnout. S GameGuru můžete zvládnout vytvořit svět, ve kterém budou platit jen vaše pravidla. S použitím nejrůznějších nástrojů, které se hrdě řadí do sekce zábavné a kreativní. A přesně takový může být i váš výtvor.

game-guru-1

Váš svět se tak může stát plný nejrůznějších postav se svými specifickými vlastnostmi a schopnostmi. Zároveň budete moci připravit nejrůznější zbraně, nástroje a další předměty, které pak stiskem jediného tlačítka začleníte do svého nového světa. Vše plně automaticky a intuitivně.

game-guru-4

Pokud se budete o svůj nový výtvor chtít podělit se svými přáteli a celým herním světem, budete to moci udělat velice jednoduchou cestou a během několika minut. Stejně dlouho vám zabere také tvorba online multiplayerových hera  to včetně hostování a sdílení hry přes online Steam službu.

maxresdefault (2)

GameGuru je dodáván s více jak deseti ready-made ukázek her, ve kterých se můžete inspirovat a pochopíte celý systém tvorby v tomto enginu. Dozvíte se, jaké druhy her můžete v tomto enginu tvořit, jak byly ukazované hry tvořeny a poté budete mít možnost podívat se na samotnou strukturu hry a zapojit do ní své vlastní nápady.

NiceGFX-300x289

GameGuru umožňuje vytvořit snadný, příjemný a komplexní proces tvorby her, který je speciálně navržen pro ty z nás, kteří nejsou programátoři ani projektanti či umělci. Pokud jste kreativní osobou, která touží po vytváření nových světů plných barev a fantazie, pak je GameGuru určen přesně pro vás. A pokud byste přeci jen chtěli proniknout hlouběji, GameGuru vás zasvětí i do světa podivné technické magie, editačních nástrojů a mystického skriptovacího jazyku. Výkon je tu a je na dosah ruky! Proto neváhejte a chyťte svou příležitost za pačesy.

https://youtu.be/-kuvZ0zNhS4

Další články

Další články autora