GameSalad Creator

Estimated read time 3 min read

Celosvětově nejrozšířenějším mobilním telefonem na planetě je iPhone od společnosti Apple. Používá ho téměř čtvrtina celé populace. Pro mnohé se jedná o multifunkční záležitost, díky které si mohou plánovat svůj volný čas, komunikoval se svými blízkými a také je to centrum jejich zábavy.

Vy nyní máte jedinečnou možnost stát se součástí tohoto zábavního centra, ve kterém jsou zaklety velké finanční zisky.

Cestou jak na ně dosáhnout může být i GameSalad Creator. Tento engine je určený zejména pro vytváření her do zařízení, které běží na operačním systému iOs a Android. Jedná se o naprosto multifunkční a zároveň jednoduchý program, díky kterému bude tvorba her naprostou pohodou.

android

Uživatel GameSaladu bude vtažen do drag and drop prostředí, které splní jakékoliv přání. To vše díky komplexní knihovně a hlavně díky absenci jakéhokoliv kódování. Díky tomu se již nebude tvorba hry počítat v řádech dní a týdnů, ale bude vám stačit jen pár hodin a výsledek bude na světě.

Nespornou výhodou celého programu je možnost otestovat si svůj výtvor přímo v prostředí mobilního zařízení. Tato vlastnost se nazývá GameSalad In-App náhled. Díky němu získáte během chvíle představu o tom, jak se vámi vytvořený počin bude chovat na mobilním zařízení. Celý systém je navržen tak, aby co nejvěrohodněji napodoboval mobilní zařízení, avšak nic nenahradí mobilní zařízení tak dokonale a proto bude vždy lepší, když finální podobu projektu na mobilním zařízení raději prozkoušíte.

Díky rychlému cross-plaformnímu systému budete schopni během chvíle svou hru umožnit hrát i hráčům jiných platforem a tak se projekt otevře téměř všem, kteří používají zařízení typu iPhone, iPad, Android, Kindle, Nook, Windows 8 a Mac počítače. Svůj projekt budete také moci okamžitě publikovat na GameSalad Arcade, který je poháněný systémem HTML5. Díky tomu bude vaše dílo dostupné pro téměř jednu miliardu zákazníků.

Pracovat s tímto herním enginem je zkrátka zábava a zvládne to i úplný vývojářský začátečník. Pokud vám tedy nechybí kreativita a chuť pustit se do něčeho nového, měli byste práci v GameSaladu zvážit, protože se jedná o jeden z nejlepších produktů svého typu, který je volně k dostání a snadno dostupný.

GameSalad creator je ke stažení pro všechny platformy, neváhejte si ho tedy zdarma stáhnout a rovněž navštívit oficiální web.

Stažení GameSalad creatorDomovká stránka GameSalad creator

Další články

Další články autora