Hledáte práci? Vyzkoušejte práci v zahraničí!

Estimated read time 2 min read

Jste momentálně bez práce a je to období, kdy si hledáte práci, která vás bude nejen živit, ale také bavit? Chcete se finančně osamostatnit, něco si našetřit a pořídit si věci, které se vám líbí? Chcete jezdit na dovolené, wellness, koupit si dobrý telefon, nový notebook a mnoho dalšího? Pak je potřeba se poohlédnout po práci, která vám to zajistí. Ať už to bude práce v průmyslu, v IT nebo úředničina, najdete na internetu spoustu jednotlivých nabídek. Když na nějakou z nich zareagujete, obvykle vás pozvou na pohovor, ale kýženého ano se jen tak nedočkáte. Rozšiřte si své obzory a vyzkoušejte práci v zahraničí.

Práce v Polsku

Nemusíte jezdit nikam výrazně daleko, postačí vám kouknout na oferty pracy, kde najdete nabídku práce v Polsku. Být blízko hranic a mít tak možnost buď dojíždět nebo být doma vždy na víkendy. Najdete si tak práci, která vás bude bavit, přinese vám finanční stabilitu a zajištění a navíc se ještě zorientujete v cizí zemi a zjistíte, jak právě zde pracují. Při hledání práce se vám určitě bude hodit minimálně základní znalost místního jazyka a když k tomu budete umět anglicky, ve větších firmách se obvykle spolehlivě domluvíte.

Nezapomeňte na životopis

Budete-li odesílat svůj životopis, pak si pamatujte, že by měl být v polštině, případně v angličtině, pokud to bude vyžadovat budoucí zaměstnavatel. Také motivační dopis, který budete sepisovat, je dobré poslat v polštině. Předvedete tak, v jaké míře ovládáte jazyk a navíc přes něj vyzdvihnete své silné stránky. Vyzkoušejte Praca Poznań, kde najdete širokou nabídku práce právě ve městě Poznań nebo v jeho okolí, pokud chcete zakotvit zrovna v tomto městě. Možností je velká spousta, i vy si najdete práci, která vás bude bavit!

Další články

Další články autora