Free songs
Domů / HLAVNÍ TVORBA HER / Hra Beat Saber dobývá svět
Hra Beat Saber dobývá svět

Hra Beat Saber dobývá svět

Beat Saber je hra, která se téměř přes noc stala obrovskou senzací, která se nezadržitelně šíří do celého světa. O to zajímavější je, že se jedná o hru od českého studia.


Velký český úspěch

Beat Saberu se jen za první měsíc prodalo více než 1 milion kopií na PC a PlayStation 4 a nevypadá to, že by prodeje zpomalovaly. Nedávno hra získala ocenění Česká hra roku a prestižní cenu D.I.C.E. za hru ve virtuální realitě. Princip hry je  jednoduchý, prostě jen sekáte laserovými meči do kostek v rytmu puštěné hudby.  

Nyní se objevila také v jedné z nejsledovanějších show ve spojených státech.Jedná se o show populárního Jimmiho Fallona, který si hru zahrál s představitelkou hlavní hrydinyk ve filmu Captain Marvel a také jednu z postav v Avengers: Endgame. Tuto show si ve spojených státech pustí až 2 miliony lidí a na youtube nasbíralo video dalších stovky tisíc zhlédnutí.

Jedná se tak o další velký úspěch této hry a rozhodně se projeví v dalších prodejích. Titul si získává na oblibě u normálních hráčů i nadšenců, kteří se snaží pokořit i ty nejobtížnější výzvy. Navíc díky své fyzické náročnosti si jej oblíbili i milovníci zdravého pohybu. Z titulu se tak stává vůbec nejúspěšnější hra pro VR a je oceňováni i více jako například Skyrim VR.

O Makawiel

Nahoru