iBuildApp je on-line služba, která vám pomůže vytvořit webovou aplikaci

Estimated read time 4 min read

iBuildApp je on-line portál poskytující služby k vytvoření webových aplikací. Spolupracuje s technologiemi Android a iPhone, podporuje RSS kanály, audio a video, obrázky, text a mnoho dalšího. Pomůže vám s rozvojem vašich aplikací, které lze vytvořit zcela bez kódování a také si v jejím prostředí můžete všechny možnosti vyzkoušet na virtuálním telefonu.

Hlavní stránka

iBuildApp tvrdí, že nabízí snadno pochopitelné nástroje, aby se vytváření aplikace stalo bezstresovou záležitostí. Všechny aplikace dělané s iBuildApp by měly mít rychlý čas načítání.

Přizpůsobitelnost

iBuildApp se snaží plnit většinu svých slibů. Vytváření mobilních aplikací je opravdu pro každého, jejích služeb mohou využívat bloggeři, hudebníci, majitelé webových stránek a prostě kdokoliv další kdo chce vytvořit aplikaci za jejich pomoci. Skoro se zdá, že může aplikace vytvářet každý kdo má alespoň základní znalosti internetu a moderních technologií. Nemusíte být programátory ani vývojáři k vytvoření nejlepších aplikací. Vaše aplikace může být vizuálně navržena s bloky použitými k vytvoření chování a obsahu aplikace

Ceník

V iBuildApp můžete využívat všech sužeb, stavět si vlatní aplikace, vyvíjet nové technologie a nebudete platit ani cent. Pokud se ovšem rozhodnete, že je vaše aplikace vhodná k prodeji na iPhone marketu, tak si bude portál účtovat 299 dolarů za distribuci. Nicméně všechno zařídí za uživatele, vytvoří speciálné účet na iPhone marketu a bude aplikaci propagovat. Za služby, které jsou poskytované celou dobu a peníze, které aplikace vydělá je toto opravdu jen pakatel, takže se to určitě vyplatí. Navíc kromě rozsáhlé distribuce dostane uživatel i certifikát na všechny aplikace, které vytvořil. Pokud nemáte počítač Mac, který je schopen používat App Loader, budete také muset zaplatit 50 dolarů společnosti za binární nahrávání. Můžete také přidat další funkce do aplikace za cenu, která bude projednána s iBuildApp.

Funkce

Neexistuje žádný nedostatek funkcí, pokud jde o používání iBuildApp. Například, můžete přidat HTML stránku, která udělá vaši aplikaci nezapomenutelnou. Můžete také přidat webovou stránku s adresou URL zobrazenou uvnitř webového prohlížeče, který je vložený. Funkce Video Seznam umožňuje zobrazení videa, které je vidět ve formě seznamu diváků s tituly a přidanými textovými popisy. Můžete dokonce inzerovat firmu zveřejněním seznamu událostí, s detaily jako je datum a přidaný popis.

Díky funkci Google Maps, v iBuildApps, mohou vaši místní zákazníci snadno najít mapu s vaší lokací. Je také možné, aby byla vložena sociální média jako jsou Twitter a Facebook. S účtem Twitter si můžete přinést rozhovory do aplikace, aby diskuse pokračovala. Pomocí funkce elektronického obchodu budete moci přidat platební metody, jako je třeba PayPal, a přijímat platební karty nebo základní přírůstky za jakékoliv on-line obchody.

Shrnutí iBuildApp

iBuildApp zpočátku nevypadá příliš sofistikovaně a také nenabízí moc velké množství šablon. Někteří uživatelé tvrdí, že v ní nelze vytvořit Android aplikaci a to bývá také bodem, proč se někteří stěhují k jiným online nástrojům. iBuiltApp sice není nejlepší, ale má zase své plusové body v tom, že nabízí i jiné nástroje, které jsou kvalitnější než na jiných sítích.

Pozn. autora: Já s touto online sítí pro tvorbu aplikací nemám bližší zkušenosti, spíše pouze to co jsem se dozvěděl od ostatních vývojářů. Pokud máte bližší zkušenost, tak ji prosím sdělte do komentářů, pokud pošlete celý článek, tak jsem ochoten ho i finančně ohodnotit. Díky, MKW

Pomocí odkazu, níže, se dostanee na stránky iBuildApp.

Další články

Další články autora