Kontejnerová doprava Prostějov

Estimated read time 2 min read

Kontejnerovou dopravu si možná někteří představují jen v podobě velkých kontejnerů přepravovaných na zaoceánských lodích, případně nákladními vozidly zásobujícími supermarkety. Kontejnery však slouží k řadě jiných účelů. Každý z nás někdy vyklízel sklep, dvůr, zahradu nebo jiný zanedbaný prostor plný nepotřebného harampádí.

Obyvatelé Vyškova, Prostějova a okolních obcí v tomto regionu mají jedinečnou možnost, objednat si kontejner, nebo přímo kompletní vyklizení. Rovněž majitelé rekreačních objektů v tomto kraji mohou využívat službu, kterou nabízí a poskytuje Kontejnerová doprava Prostějov. Jedná se o firmu Cetkovský, která přistavuje kontejnery k odvozu sutě, stavebního materiálu a dalších věcí. Zbavíte se tak všeho, co již nelze používat, neboť firma veškerý odpad odveze a také ekologicky zlikviduje. Můžete také ušetřit, když zvládnete kontejner naplnit za dva dny. V tom případě budete mít tuto službu zadarmo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kontejnerová doprava Prostějov zajišťuje kromě přistavování kontejnerů na vámi určené místo a ekologické likvidace odpadu, také prodej a dovoz stavebního materiálu, písku, štěrků, dřeva a dokonce i míchaného betonu. Objednat si můžete i provedení zemních prací, stavbu základové desky pro svůj nový dům, demolici a vyklizení různých objektů. Stavebníci mohou využít pronájem stavební buňky na celou dobu výstavby.

Veškeré nabízené služby mohou využívat především obyvatelé a chalupáři v okolí Vyškova, Prostějova, ale i dalších lokalit, jako jsou například obce Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a další.

Firma Cetkovský disponuje i kontejnery určenými k přepravě stavebních strojů, automobilů, autovraků a nejrůznější stavební či zemědělské mechanizace. Problémy nemá ani s přepravou nebezpečného odpadu v režimu ADR.

Další články

Další články autora