Kouzlo akční hry Assassins Creed

Estimated read time 2 min read

Když v roce 2007 vydávala společnost Ubisoft svojí akční hru Assassins Creed, asi jen těžko tušila, jak velký poprask způsobí. Od doby co tato historicko-akční hra vyšla, uběhlo spousty vody a nyní se můžeme radovat z 8 her a několika dalších, které jsou na cestě. Kouzlo hry není jen v samotném ději či grafice, ale také v nových možnostech pohybu a akčních prvků, které byly zavedeny v první díle této úžasné hry jménem Assassins Creed.

Nic není pravda, vše je dovoleno

32326b3c27b472136240a933cbf199bd.image.650x650Hlavní postavou příběhu je Desmond Miles, který má v sobě genetickou vzpomínku na svého prapředka, který patřil k sektě zabijáků Asasínů. Za pomoci dvou vědců se dostává dále do vzpomínek a historii svých předků a celého příběhu kolem Asasínů, řádu Templářů a pokladu zvaného „Kousek ráje“. Celý příběh je velmi silný a propletený. To je jedním z důvodů proč má hra tak silné kouzlo.

6a18b931d47a6a3bb564f6d5ef6382d7.image.650x650Dalším důvodem, proč je hra velmi oblíbená, je podpora fanoušků a samotných vydavatelů. Tvůrci totiž vypustili do světa přesné modely a artefakty ze hry a tak si je fanoušci mohou vyrobit nebo přímo zakoupit originální dárkové předměty Assassins Creed. Pokud se tedy snažíte stát originálním Asasínem, určitě by vám neměli chybět originální sběratelské předměty Assassins Creed v podobě Altairrovy dýky, meče či vrhacích nožů Ezia nebo pistole Edwarda Kenway.

Dárkové předměty Assassins Creed však nekončí jen u repliky zbraní, ale k dispozici jsou i sběratelské figurky Assassins Creed, plakáty z celé herní série nebo vymazlená trička Assassins Creed, která vás dostanou.

Herní série Assassins Creed nabízí komplexní zážitek, který vás jen tak neomrzí. Díky tvůrcům a široké fanouškovské základně se tak můžete skutečně ponořit do příběhu a prožít ho se vším všudy právě atmosféře, kterou nabízí originální sběratelské předměty Assassins Creed.

Další články

Další články autora