Moderní engine DSK

Estimated read time 3 min read

DSK je engine  pro 3D programování, který je určen jak pro pokročilejší začátečníky, tak i pro zkušené programátory. Umožňuje dosáhnutí  téměř jakéhokoliv efektu velmi snadnou a rychlou cestou a pyšní se takovým nastavením, které zaručuje potlačení veškerých zbytečných výpočtů,snižujících výkon.

DSK 1

Podle tvůrců Vám pro použití a modelování v tomto programu stačí znát jen základní pravidla modelace ve 3D a to souřadnic 3D objektů a jejich tří složek X, Y a Z. Pravda je taková, že nějaké zkušenosti pro užívání tohoto programu přeci jen mít musíte. Celý program však nabízí vícevrstvé rozhraní, díky kterému se  i méně zkušení uživatelé v celé škále nabídek a možností programu neztratí.
DSK 2
Prostředí programu je však velice přehledné a uživatel bude za jeho pomoci velmi rychle postupovat jednotlivými kroky při tvorbě modelů a jeho nápady se rychle zrealizují. DSK se snaží oprostit vývojáře od nudných a zdlouhavých úkonů které jsou s 3D modelací spojeny. Budete tak moci tvořit masivní konstrukce a jednoduché mapování  se zachovaným vysokým výkonem.
DSK 3
DSK obsahuje celou řadu nástrojů a nastavení, které podpoří realističtější vzhled vašeho výtvoru, či zajištění výkonu. Obsahuje tak například správu paměti, pomůcky pro rychlé třídění a binární vyhledávání, přesný časovač, dále pak celou řadu automatických 3D vizuálních podnětů. Velkou výhodou je Superior key, což je jednotka, která umožňuje převést do animace velké množství dat, dokonce i odkazy  s různými možnostmi  přehrávání. Program nabízí také možnost přidávání neomezeného množství světel a funkci pro automatické propočítávání a vykreslování stínů. Samotný vzhled grafiky také výrazně vylepší široká nabídka filtrů a automatických barevných korekcí jednotlivých materiálů přidaných do objektů. Při tvorbě postav pak uživatel ocení vysoký stupeň geometrie, která umožňuje vysvléknutí postavičky z kůže a vytvoření její kostry s možností přidání neomezeného množství kostí  s neomezeným počtem různých vlivů.
DSK 3
DSK se díky své propracovanosti a široké nabídce nástrojů a funkcí řadí do zlaté střední cesty pro všechny herní vývojáře,  kteří si netroufají na nejsložitější programování, ale zároveň od své práce očekávají výborné výsledky.

icons

Další články

Další články autora