Multimedia Fusion

Estimated read time 3 min read

Tvorba her není opravdu pro každého a své o tom ví velké množství začínajících nováčků, kteří se nechali zlákat zajímavostí některých indie titulů, které třeba nemusí na první pohled vypadat vůbec složitě. Jakmile se však pustíte do práce s minimálními zkušenostmi a bez dobrého nástroje, zjistíte, že váš projekt je velmi rychle odkázán do složky jménem “Rozpracováno“, kterou budete vždy potichu obcházet, jen abyste jí již nemuseli otevírat.

Pokud byste takto neradi skončili, máme pro vás tip, díky kterému se tomu všemu budete moci vyhnout. Jmenuje se Multimedia Fusion, a jedná se o engine, na kterém můžete postavit své vůbec nejprvnější základy vytváření nejrůznějších projektů. Jedná se o nástroj, který vás provede všemi úskalími a překážkami, se kterými se na svých začátcích můžete setkat, a kvůli kterým nejeden mladý začínající vývojář pohořel a odběhl utírat své slzy do sukně své mámy. To ale nebude váš případ!maxresdefault

Multimedia Fusion je totiž maximálně flexibilní, výkonný, a plně vybavený vývojový nástroj, který je v dnešní době k dispozici. Nejlepší na něm je však to, že díky jeho jednoduchosti a user-friendly přístupu máte možnost programovat, bez jakýchkoliv znalostí. Je pravdou, že tento nástroj používá velké množství profesionálů, herních tvůrců i lidí ze všech možných sfér života.mmf_storyboardeditor

A jak vlastně začít? Je to jednoduché. Vytvářejte grafiku přesně podle svého přání, což je velmi zábavná a intuitivní činnost. Dále vkládejte a přetahujte objekty přesně podle svého gusta. A konečně nastavujte jejich chování v intuitivní mřížce Style Editoru, což asi ta vůbec nejlepší cesta k velkým výtvorům.maxresdefault (1)

Multimedia Fusion vám zkrátka poskytuje vše, co potřebujete k tomu, abyste udělali kvalitní a smysluplný krok do světa vývojařiny. Vytvářejte svůj vlastní software plný osobní fantazie a designu. Od multimediálních prezentací, až po zajímavé hry a ohromující spořiče obrazovky. To všem vám tento jednoduše mocný nástroj nabízí.

Další články

Další články autora