Na propagaci v zahraničí si vyberte spolehlivého patnera

Estimated read time 2 min read

Chtěli byste uspět se svým byznysem i v zahraničí? Možná, že už máte svou pozici na tuzemském trhu a pokud jste úspěšní, je správné uvažovat o rozšíření působnosti. Nabízet své produkty nebo služby i v zahraničí znamená možnost zajistit si růst a mezinárodní význam. Mnoho lidí má ovšem problém oslovit spotřebitele v zahraničí. Je zapotřebí spolehlivá marketingová agentura, která má s propagací pro zahraničí zkušenosti. Zvolte specialisty ze Seoconsult.cz.

SEO optimalizace

Optimalizace SEO v zahraničí by pro vás měla být samozřejmostí, protože díky ní najde cílová skupina váš web pod důležitými klíčovými slovy. Agentura vám s pomocí analýzy zjistí, jaká klíčová slova jsou důležitá a následně se na ně bude web optimalizovat. Prvním krokem je ON page, tedy obsah webu. Zkontroluje se, jestli je plně validní a pokud ne, podniknou se potřebné úpravy. Dále je potřeba pracovat na OFF page, tedy na popularitě webu. Budou se vytvářet zpětné odkazy na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se postupně dostane na přední příčky vyhledávání a získá pravidelnou návštěvnost.

PPC

Reklama PPC v zahraničí má velkou výhodu ve své rychlosti. Agentura vám ji může spustit už do 5 pracovních dnů a postarat se vám tak o stabilní návštěvnost. Tato propagace má různé podoby, od textových reklam až po obrazové, videoreklamy nebo animace. Zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Platí se u ní za prokliky a skvěle se u ní reguluje rozpočet. Efekt celé propagace se skvěle sleduje s pomocí analytických nástrojů. Agentura vám PPC reklamu kompletně zajistí. Založí vám reklamní účet, reklamu správně nastaví, spustí jí a následně ji bude průběžně optimalizovat tak, aby vám přinášela ty nejlepší výsledky.

Další články

Další články autora