Nechte svůj obývák vyniknout se stylovým nábytkem

Estimated read time 3 min read

Nábytek je nejen praktickým doplňkem místností, ale také dekorací a pokud si myslíte, že ne, je na čase vybrat nábytek, který vás o tom přesvědčí. Zaměříme se na místnost, která je vizitkou každé domácnosti a sice na obývák. Vybírání nábytku do této místnosti pro vás může být opravdová zábava.

Do obýváku nejčastěji chodíme za relaxem nebo za zábavou, zveme sem přátele a chceme, abychom se zde cítili co nejlépe. Nábytek by měl s tímto přesvědčením korespondovat. Již dávno není pravdou, že vzhledný a pohodlný nábytek do obýváku musí být drahý. Naopak, dokonce i mladé rodiny si mohou do svého nového příbytku pořídit stylový nábytek za ceny, se kterými se nikde nezadluží a dopřejí si maximální komfort.

Rozkládací pohovky a gauče

47424-pohovka-s-uloznym-prostorem-gunar-rozkladaciRozkládací pohovky a gauče jsou nábytkem číslo 1, u kterého rozhoduje jeho velikost. Podle velikosti místnosti a počtu lidí v domácnosti se rozhodněte mezi malou nebo velkou pohovkou. Pokud nemáte ložnici, tak vždy volte co největší variantu, abyste na rozkládací pohovce měli pohodlí.

Již dávno nejsou v módě jednobarevná řešení, pokuste se domácnost trochu oživit a vyberte si například pohovku s dekorem. Designové motivy vypadají stylově a pokud máte obývák v moderním provedení, tak do něj taková pohovka skvěle zapadne.

Sedací soupravy

42958-prakticky-taburet-tesa-s-uloznym-prostoremV případě sedací soupravy se vám nabízí rozličné možnosti. Standardem jsou taburety, které se staly módní záležitostí a neměly by chybět v žádném obýváku, jelikož nabídnou rafinované a pohodlné místo k sezení, které nezabere příliš místa. Taburety lze využít k sezení, ale i jako skvělé místo, kam si můžete opřít nohy. Jestliže hledáte komplexní řešení, vyberte si celou sedací soupravu a problém s místy na sezení máte rázem vyřešený. Pokud chcete být IN, můžete sáhnout i po sedacích pytlích nebo dalších netradičních možnostech.

Další články

Další články autora