Nejlepší uvolnění po těžkém dni zajistí masážní boxy

Estimated read time 2 min read

Většina lidí potvrdí, že je nejlepším relaxem dát si po práci osvěžující sprchu. Možná byste si své tělo nechali nejraději každý den také namasírovat. Existuje ovšem ještě lepší varianta a tou je sprcha spojená s masáží, respektive masážní box.

Cílem masážního boxu je dopřát svým uživatelům příjemnou masáž prostřednictvím vodních trysek. Sprchování zde nabývá nového rozměru, pobyt v masážním boxu už přestane být jen očistou těla, ale luxusním zážitkem, který si můžete vychutnávat naprosto kdykoliv. Masážní boxy zajistí důkladnou masáž svalů, které povede k jejich uvolnění a vy se tak můžete snadno zbavit napětí a stresu, který se ve vás za celý den nahromadil.

Jak vybírat masážní boxy

Masážní boxy je třeba vybírat pečlivě, abyste měli záruku, že bude jejich pořízení skutečným přínosem. Jednotlivé modely se od sebe liší tvarem, rozměry, počtem trysek, ale i barevným provedením. Pokud je pro vás výběr masážního boxu novou zkušeností, vybrali jsme pro vás 2 horké favority, které vám výběr usnadní.

Hydromasážní box George

Hydromasážní box George je excelentní volba, která zajistí pohodlnou manipulaci s dveřními skly a nabízí hned 10 trysek. Jsou zde 4 centrální a 6 bočních trysek, které vás budou masírovat. Samozřejmostí je horní sprcha pro tropický déšť a také samostatná sprchová hlavice. Najdete zde jen bezpečnostní sklo v čiré barvě, zadní sklo je v barvě bílé. Nechybí zde rádio, elektronický panel, polička, osvětlení, ventilátor, sedátko a připojení na telefon.

box-george-sedatko-600x600

Sprchový masážní box PENNY 90 Well

Další skvělá volba, jakou je sprchový masážní box PENNY 90 Well, představuje čtvrtkruhový sprchový box z tvrzeného skla. Tento box je plně vybavený, stejně tak jako model George, s tím rozdílem, že zde najdeme 4 trysky. Jde o velmi elegantní variantu navrženou podle aktuálních trendů, skvěle se hodí do moderních i klasických koupelen, kde vám zajistí skvělou relaxaci.

box-penny-well-600x600

Další články

Další články autora