Online hry, které nezklamou

Estimated read time 3 min read

Online hry již nejsou jen jednoduchými pokusy vývojářů, jak tomu bylo dříve, ale na internetu je již celá řada pokročilých real-timových strategií, které zaujmou nejen svým zpracováním, ale především širokými možnostmi, které svým hráčům nabízejí.

Nejpopulárnější vždy byly, a jsou, především hry, ve kterých spravujete vlastní svět, město, farmu či město. Člověk si alespoň na chvíli může připadat bohem, který rozhoduje o osudu lidí, kteří pracuj, budují, ale i válčí.

empire2Goodgame Empire je jednou z her, které lze zařadit mezi absolutní špičky. Snad každý aktivní hráč si vzpomene na ságu Age of Empires, kde bylo zapotřebí budovat město a následně také hradby pro ochranu a armádu pro napadení nepřítele. Goodgame Empire je v podobném duchu a nabídne nevšední zážitek a to právě z toho důvodu, že se hraje online. Zaregistrovat se může kdokoliv a následně je možné začít s budováním vlastního světa. Cíl je jasný, postarat se o slávu a bohatství vlastní říše, porážet nepřátele a užívat si zábavu ve velkém stylu.

 

Pokud uživatel hledá skutečně účinné odreagování, kde kromě příjemného relaxu vybije i přebytečnou agresi, tak je pro něj jako stvořená online hra, ve které se hráč promění ve vojevůdce, který bude měnit dějiny prostřednictvím leteckých i pozemních bitev s nejslavnějšími stroji 2. sv. války. War Thunder je hrou, která je určená i pro ty nejnáročnější uživatele. Kromě senzačních akčních bitev se lze spolehnout i na využití strategického myšlení, které dokáže rozhodnout o vítězství nebo prohře.

 

Online hry však nemusí sloužit jen k válčení, pokud je vaším cílem především příjemné uklidnění, tak se skvěle uklidníte na venkově. Nejlépe v prostředí, kde máte vlastní farmu a pole, o které se staráte. Big Farm je hrou vhodnou nejen pro vidláky, ale především o podnikavé a inteligentní jedince, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké je to rozšiřovat své hospodářství. Nejedná se o lehkou práci, je potřeba se starat o zvířata i rostliny, neustále se musí prodávat produkty, aby byly peníze na další rozvoj a mnoho dalšího. Svět online her je obrovský a pokud si uživatel vyberte dobře, tak najde na internetu zábavu, která plně uspokojí jeho požadavky.

Další články

Další články autora