Potřebujete odolný notebook? Pořiďte si Durabook!

Estimated read time 3 min read

Sháníte odolné notebooky za přijatelnou cenu? Společnost Dataflex Security s.r.o. se věnuje právě prodeji odolných notebooků značky Durabook a tak věřte, že si vyberete. Společnost má více než 20 let zkušeností v oblasti ICT technologií. Celý tým tvoří specialisté a odborníci v oboru se spoustou zkušeností a tak se na ně můžete opravdu spolehnout.

 

Sám majitel společnosti říká: „Našim zákazníkům nabízíme unikátní, velmi odolné a vysoce kvalitní profesionální tablety, terminály a notebooky značky Durabook®, vhodné pro všestranné použití i nasazení v těch nejnáročnějších provozních podmínkách. 100% spokojenost zákazníků, nekompromisní kvalita dodávaných produktů a služeb jsou našimi nejvyššími prioritami.“

suggest-3-cz

Přemýšlíte proč právě Durabook? Jedná se o značku vyrábějící opravdu odolné notebooky, tablety i taktická zařízení, která se běžně používají v armádě, policii či ve vládě, ale také ve školství či u dopravců. Zájemců o kvalitu je zkrátka mnoho, tak proč byste mezi nimi neměli být i Vy? Durabook poskytuje produkty, které přesně vyhovují požadavkům klientů.

Odolné notebooky do extrémních podmínek

Společnost Dataflex Security s.r.o. nabízí svým zákazníkům odolné notebooky do extrémních podmínek. Zakoupit můžete počítače vhodné nejen pro vojenské účely. Velkým plusem je jejich odolná konstrukce proti dešti, prachu i nárazům. Zvládnou pracovat i ve vysokých teplotních rozdílech a klávesnice bývá z pravidla odolná proti polití.

tablet-ca10

Velkou výhodou je, že i přes použití všemožných technologií a materiálů jsou odolné notebooky od společnosti Durabook tzv. zelené. Společnost se totiž zabývá výrobou jen ekologicky šetrných produktů a prosazuje tak normy na ochranu životního prostředí.

Počítače vhodné i na cesty

Odolné notebooky ovšem nemusí používat pouze armáda. Společnost vyrábí také počítače a odolné tablety vhodné pro užívání na cestách či v kanceláři. Díky odolnosti umožňují svým uživatelům pracovat i v náročných podmínkách zcela bez problémů či bez rizika ztráty cenných dat či výkonu. Váš výkon bude stále maximálně efektivní.

Další články

Další články autora