Prestashop moduly

Estimated read time 2 min read

Prestashop nabízí kompletní řešení eshopu zdarma. Často se však stane, že nabízené možnosti neodpovídají tomu co chceme. Proto tu jsou Prestashop moduly, které přináší uživatelům to co jim chybí. Stačí najít jen kvalitní poskytovatele modulů a fantazii se meze nekladou. Možnosti jsou totiž nekonečné.

 

Prestahop moduly všechno zvládnou

nabizime-1Velkou výhodou modulů je fakt, že se dají vytvořit speciálně na míru. Takže i když existuje už nějaký vytvořený, který splňuje pár požadavků, ale ne všechny, můžete si vytvořit svůj vlastní modul. Stačí najít firmu, který vytváří moduly na Prestashop, říct své požadavky a během pár dní máte hotové řešení na míru.

Problémem většiny free modulů je jejich jednoduchost. Jsou k dispozici totiž pouze v základní verzi a často se nehodí ani na Prestashop šablony, které jsou vytvořeny na míru vašemu projektu. Je tedy vždy nejlepší investovat do řešení, které je podle vašich požadavků.

Můžete si nechat vytvořit speciální modul, který bude propojovat různé možnosti platby. Lze také vytvořit modul, který bude lákat návštěvníky webu na vaše nové produkty. Zkrátka fantazii se meze nekladou a vždy záleží pouze na vašich potřebách.

Nezapomínejte na hosting

nabizime-3Důležitou součástí správného webu je i Prestashop hosting. Ten by měl být dostatečně velký, aby pokryl všechny nároky, které si daný projekt vyžaduje. Kromě dostatečného prostoru pro data o produktech, je tak na místě počítat i s místem pro různé moduly. Velikost správného hostingu pro eshop by se měla pohybovat kolem 5GB. Takové místo pokryje i eshop o několika stovek či tisíc položek. Ceny za hosting jsou nízké. Důležitá je dostupnost hostingu. Ta by se měla pohybovat minimálně kolem 99%. Normálně to tedy znamená, že výpadky za celý rok zaberou jeden den.

Další články

Další články autora