Při problémech s pocením vám může také pomoci kvalitní spodní prádlo

Estimated read time 3 min read

Trápí vás nepříjemné problémy spojené s nadměrným pocením a zápachem? Na výběr vhodného spodního prádla, které bude zabraňovat tvorbě nadměrného pocení máte více možností. Záleží na vás, co vám bude příjemnější a zároveň více vyhovovat pod každodenním oblečením. Muži při výběru by měli brát ohled na to, že trenýrky nebo boxerky by rozhodně neměly být z hrubých materiálů, které pod oblečením působí ještě více nekomfortně. Jaké spodní prádlo byste si tedy měli vybrat?

Spodní prádlo s antibakteriálními účinky

Antibakteriální trenýrky a obecně spodní prádlo má vyšší obsah nanočástic stříbra, které dokáže zabránit tvorbě bakterií a potlačuje jejich výskyt. Pánské trenýrky jsou tak příjemné na nošení a dokáží udržet správnou vlhkost, přičemž také odvádějí pot z těla. Velkou výhodou je také to, že antibakteriální prádlo redukuje nepříjemný zápach. Kalhotky dámské, které jsou z velké části doplněné krajkou nemají žádné antibakteriální účinky, právě naopak. Nejčastěji využijete antibakteriální spodní prádlo při sportovních aktivitách nebo cvičení v posilovně. Ženy by se také měli vyhýbat spodnímu prádlu, která je z hrubých a nepříjemných materiálů a způsobuje svědění. Kalhotky dámské, které jsou vhodné pro každodenní nošení i pod průsvitnější oblečením, by měly být vyrobeny z bavlny.

Výhody termoprádla

Na kvalitní termoprádlo se nejčastěji používá jako hlavní materiál polyester. Jeho výhodou je především odolnost vůči UV záření a fakt, že je cenově dostupný. Termoprádlo z polyesteru je také vyrobeno s antibakteriální úpravou, která pomáhá potlačovat nadměrné pocení.

Hravé spodní prádlo

Nošení pánského spodního prádla také zahrnuje vtipné pánské boxerky, které mají nějaký hravý motiv. Navíc mnohé vtipné pánské boxerky jsou z bavlny a mají ideální střih, který bude možné nosit i pod vaším běžným oblečením. Pokud rádi nosíte vtipné pánské boxerky, tak dbejte na kvalitu materiálu a také na jeho vlastnosti. Totéž platí i pro ženy, které nebaví stereotypní kalhotky dámské a mají smysl pro humor.

Další články

Další články autora