Recenze HUAWEI Watch GT 2

Estimated read time 4 min read

Společnost Huawei spojuje komunikační a technologický sektor velmi zajímavým způsobem a jedním z jejich nejnovějších výtvorů je HUAWEI Watch GT 2. Chytré hodinky od společnosti Huawei jsou ideální pro podnikatele i ženy. Poskytují správné množství technologie ve spojení se správným stylem, který doplňuje jejich role životních mistrů. Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli více o těchto jedinečných, ale báječných chytrých hodinkách.

Když se podíváme na hlavní prodejní místa hodinek HUAWEI Watch GT 2, rychle si uvědomíme, že jde hlavně o to být stylový a sofistikovaný. Dodává se v úžasně elegantním a nápadném černém pouzdře, které vypadá fantasticky a je také bohatě strukturované. Tvář hodinek je vždy osvětlená, což zvyšuje její přitažlivost a vypadá velmi atraktivně. Dalším skvělým aspektem hodinek HUAWEI Watch GT 2 je přítomnost špičkového reproduktoru. Mřížky reproduktorů jsou umístěny na zadní a přední straně skříně a zvuk je jasný a ostrý bez ohledu na to, kde mluvíte. Systém dvojtónových reproduktorů je prostě úžasný a musíte mít, pokud hledáte vynikající reproduktorový telefon s bluetooth.

Na HUAWEI Watch GT 2 je hezké, že neobětuje kvalitu ve prospěch stylu. Náramek z nerezové oceli a kruhový povrch chytrých hodinek jsou dostatečně odolné, aby vydržely každodenní použití. Ve skutečnosti jsou dostatečně houževnaté, aby přežily pravidelné používání po celý týden. Závěrem lze říci, že se jedná rozhodně o jedny z nejlepších hodinek k nákupu, pokud hledáte propracované, ale odolné chytré hodinky.

Pokud bychom se podívali na výkon hodinek HUAWEI Watch GT 2 oproti jiným chytrým hodinkám špičkové značky, viděli bychom spoustu pozitivních komentářů. Důvodem je, že společnost strávila nějaký čas vývojem softwaru a co nejplynulejším a nejplynulejším způsobem připojení bluetooth. Dotykový displej je také doplněn vysokou výdrží baterie. Přestože je výdrž baterie kratší než u původních hodinek gt, stále je dostatečně dlouhá, aby vám umožnila držet krok se všemi každodenními úkoly.

Reproduktor hodinek HUAWEI Watch GT 2 je také docela dobrý a poskytuje jasný a ostrý zvukový výstup. To je určitě něco, co lze nalézt ve velmi málo chytrých hodinkách a je to rozhodně jeden z vrcholů zařízení. Hodinky HUAWEI Watch GT 2 jsou kompatibilní s většinou mobilních telefonů běžících v pásmech GSM, včetně zařízení iPhone a Blackberry. Software se snadno instaluje a používá, protože podporuje většinu aplikací od Google Android po iPod Touch a Windows Mobile.

Hodinky HUAWEI Watch GT 2 jsou dodávány také s nabíjecí základnou, což je užitečné pro ty, kteří potřebují nabíjet náramkové hodinky každé ráno, než půjdou do práce. Jako hodinky jsou to poměrně malé, měří pouhých 32 mm, což je přibližně stejná velikost jako původní gt. Výdrž baterie u HUAWEI Watch GT 2 je však o něco delší než u originálu a na jedno nabití vydrží až celý den. Velmi dobrá je také výdrž baterie, která na jedno nabití vydrží zhruba čtyři hodiny. Celkově je výdrž baterie u HUAWEI Watch GT 2 uspokojivá, i když by to šlo s trochou šťávy.

Další články

Další články autora