S cashback portálem nakoupíte za výhodné ceny

Estimated read time 3 min read

Nakupování z pohodlí vašeho gauče dnes není ničím nevšedním. Dnes můžete nakupovat takřka kdekoliv a kdykoliv díky možnostem internetu. Online nakupování však nemusí být jen pohodlným, ale také výhodným. Zkoušeli jste již nakupovat přes cashback portál?

Peníze z nákupu

Cashback je spojením dvou anglických slov, a to „peníze“ a „zpět“. Jedná se tedy o portál, který vám z ceny nákupu vrátí část vašich peněz zpět na bankovní účet. Nejedná se o žádný trik, ale o bezpečný a výhodný způsob nakupování online. První otázka, která vás jistě napadne, zní, jak je to možné, že dostanu část peněz ze svého nákupu zase zpět? Cashback portál totiž přivádí na e-shopy nové zákazníky, přičemž za tuto službu získává finanční odměnu, a o tu se následně dělí s vámi.

Jak nakupovat?

Zavítejte na cashback portál tipli.cz a pusťte se do nakupování. Právě zde si vyberete obchod, ve kterém byste rádi nakoupili, a samotný nákup už probíhá naprosto identicky, jako kdybyste nakupovali v obchodě napřímo. Cena se nijak nenavyšuje, zůstává stejná. Nakupovat zde tak můžete ve vašich oblíbených e-shopech, avšak se slevou, která se vztahuje na finální cenu nákupu. Sleva je vždy u e-shopu uvedena v procentech.

Vše zdarma

Nemusíte se bát ani žádných skrytých poplatků. Registrace, nákupy i vrácení peněz zpět na bankovní účet, to vše je naprosto zdarma. I reklamace probíhá naprosto stejně, jako kdybyste nakupovali v přímo v daném e-shopu.

Slevy a letáky

Na cashback portálu můžete nakupovat takřka vše od oblečení, doplňky, obuv, potraviny, zážitky, letenky atd. Naleznete zde i skvělé slevy na ubytování, díky kterým získáte ubytování za výhodné ceny. Pro celkový přehled o slevách naleznete na cashback portále také letáky, abyste měli vždy přehled o tom, kde můžete za nákup ušetřit.

Další články

Další články autora