Špionážní kamera, o které budete vědět jenom vy

Estimated read time 2 min read

Necítíte se v bezpečí? Pokud ne, tak patříte mezi většinu lidí, kteří si pořídili prostředky pro zvýšení své bezpečnosti nebo mezi ty, kteří o tom vážně uvažují. Existuje nespočet způsobů, jak si zajistit vyšší bezpečnost, ale pouze jeden je natolik účinný, že na něj nepřijde ani ten nejvynalézavější zloděj a tím jsou špionážní kamery.

Špionážní kamera je nejčastěji dostupná jako fotopast. Toto zařízení je velmi nenápadné a disponuje pokročilou technologií. Základem jsou citlivé senzory, které snímají požadovanou oblast a každého nezvaného návštěvníka podrobně nafotí nebo natočí. K tomu slouží optika pořizující záznamy ve vysokém rozlišení.

Perfektní vlastnosti

Fotopast je ukrytá v kovovém pouzdře s rafinovaným maskováním, díky tomu ji jen tak někdo nespatří, obzvláště tehdy, pokud se umístí na strom. Fotopasti jsou určené pro venkovní použití a odpovídá tomu i jejich odolnost. Můžete je nechat neustále napospas větru i dešti a nebát se, že se poškodí.

Ačkoliv se hojně využívá k pozorování divokých zvířat v přírodě, můžete ji využít k ochraně pozemku. Stačí ji nainstalovat k domu a následně jen pravidelně kontrolovat všechny nezvané hosty. Všechny pořízené snímky se ukládají na paměťovou kartu. Následně si je můžete prohlížet na displeji fotopasti či třeba na počítači.

Skvělé jsou fotopasti s GSM modulem, u kterých si můžete nastavit zasílání pořízených snímků z fotopasti přímo na telefon. Budete tak mít pozemek pod kontrolou i tehdy, když budete mimo něj. Na trhu existuje celá škála fotopastí, liší se značkou i parametry. Nevyplatí se kupovat neznámé výrobky, mezi přední výrobce patří značky BUNATY, Acorn a BROWNING. Jestliže ještě nemáte vlastní špionážní kameru, nikdy nevíte, jaké nebezpečí vám hrozí. Jedná se o minimální investici, která vám zajistí pocit bezpečí.

Další články

Další články autora