Tipy na nej online hry

Estimated read time 3 min read

Hrajete rádi online hry? A chcete si zahrát takovou hru, kterou si zahrajete na každém počítači, a ještě si navíc užijete spoustu zábavy společně s hráči z celého světa? Pak se podívejte, co všechno můžete díky online hraní zažít.


Pokud máte rádi dobrodružství, světy plné bájných tvorů, kouzel a nadpřirozených sil a rádi byste se stali pánem toho všeho, pak jsou pro vás online MMORPG hry jako dělané. Díky hrdinovi, kterého budete ovládat, se vám otevřou světy ze starých bájí i galaxie budoucnosti. Zkrátka vše na co si vzpomenete.

world-of-tanks-logo1
Díky koncentraci nebudete při svých bitvách čelit pouze počítačem ovládaným protivníkům, ale budete své síly moci poměřit i se skutečnými hráči. S těmi navíc budete moci vždy uzavírat aliance a tak světy prozkoumávat společně a znásobit tak svou sílu. Budete tak uzavírat nová přátelství a hry již nebudou pouze osamocenou záležitostí.

content_bg_v4
Dnešním trendem jsou browser hry, tedy takové, které vůbec nemusíte instalovat a navíc je jejich hraní zcela zdarma. Mezi špičky v této kategorii patří Rail Nation, tedy simulace vlakového provozu, která vás zcela pohltí a nepustí. Pokud však dáváte přednost přeci jen o něco více destruktivnější zábavě, pak vás zcela jistě potěší světoznámé World of Tanks, která aspiruje na titul nejlepší online hru tohoto roku. No a pokud vám moderní technika příliš nepřirostla k srdci, a vy se radši ponoříte do starých časů, pak zkuste postavit své vlastní středověké impérium ve hře GoodGame Empire.

Goodgame-Empire-free
No a pokud si rádi zahrajete za svého jediného hrdinu a chcete s ním prožívat veškerá dobrodružství, pak vyzkoušejte například legendární World of Warcraft, Star Wars the Old Republic, popřípadě Metin 2. Zkrátka vyzkoušejte to, na co máte chuť a nechce se unést do úžasných světů se kterými se ten náš může jen těžko měřit.

Další články

Další články autora