VirtualDJ lze vám vytvoří vlastní remixy, stáhněte si zde Home verzi zdarma

Estimated read time 3 min read

VirtualDJ je nejžhavější AUDIO a VIDEO mixážní software se zvláštním zaměřením pro DJje, ale dokáže s ním pracovat téměř každý. Samotný program obsahuje přehledný mixážní pult mnoha funkcemi. Obsahuje BeatLock engine, díky kterému budou mít všechny skladby dokonalý rytmus, DJ funguje velmi rychle a vlastní remix je možné vytvořit ve velmi krátkém čase.

Díky automatické smyčce a synchronizaci lze vytvořit dlouhé remixy a to i na živo bez toho, že by se zasekávaly nebo způsobovaly výpadky. Vizuální zobrazení ekvalizéru umožňuje vidět jak se hudba vyvíjí. Vinylové ovládací prvky vám umožní skrečování, jako na skutečných deskách.
Výhodou je také nekonečné množství startovacích bodů, které lze vkládat za každou píseň.

Ukázka programu VirtualDJ

VirtualDJ je volně skinovatelný a lze ho nastavit tak, aby vyhovoval všem, začátečníkům i profesionálním DJ. Nahramý mix je možné uložit v mnoha zvuových formátech nebo také rovnou vypálit na CD/DVD. Dále je možné svoji skladbu online vysílat a vyzkoušet si jaké je to být online diskžokejem, samozřejmostí je také automatický náhled hotové skladby, který lze přehrávat na sluchátkách během právě hraného aktuálního mixu.

Vyhledávání hudby na internetu

Hudbu lze i míchat mezi videa v mnha formátech (DVD, DivX, MPEG …), které mohou být odeslány na monitory, televizory nebo projektor pro zobrazení na velkém plátně.

Mixování hudebních videí

Uživatel si může stáhnout různé verze VirtualDJ, na konci tohoto příspěvku lze stáhnout Home verzi, pokud by uživatel potřeboval profi verzi, tak ta je už zpoplatněná.

Nástroje pro tvorbu efektů a ke skrečování

VirtualDJ je celosvětově uznávaný nástroj, který, kromě perfektních mixů, dokáže zajistit pohodlnou práci s hudebními soubory, podporována je práce nejen se soubory v počítači, ale i s hudbou na internetu. Uživatel si může vytvořit mix vlastních melodií, které pak zakomponuje například do své hry. Níže je možné stáhnout VirtualDJ Home verzi.

         (35MB)

Další články

Další články autora