Zahrajte si extrémně zábavnou fantasy hru Shakes and Fidget

Estimated read time 3 min read

Pokud už vás běžné hry nebaví a rádi byste si zahráli hru, kde se přesunete do fantasy světa, ve kterém jsou elfové, magie a vše, co vám v tomto světě chybí, rozhodně byste měli začít hrát hru Shakes and Fidget. Je to fantasy RPG satira. Vstupte do světa MMO, který je součástí fantasy a částečně parodie, s více než 50 miliony hráčů po celém světě. Vyberte si třídu, pokračujte v hledání úkolů, získejte vždy kořist a vytvořte si cech v tomto slavném království, které vám zajistí dobrodružství na dlouhé hodiny a hodiny.

Co byste o hře měli vědět?

Shakes and Fidget je uznávaným MMORPG, který si můžete zdarma zahrát ve svém webovém prohlížeči. Počet hráčů dělá ze hry jedno z nejpopulárnějších online MMO. Vytvořte si svého hrdinu, budujte své statistiky a posuňte se o úroveň výš tím, že budete ve hře pátrat a drancovat. Zaměřte se na horní slot v Síni slávy a staňte se žijící legendou.

Existuje nekonečné množství úkolů, do kterých se můžete ponořit, s lepšími úkoly, které se odemykají, jak postupujete se svou postavou. Plnění úkolů vás odmění zkušenostmi a někdy vynikajícími klíči a kořistmi. Než se pustíte do úkolů, ujistěte se, že máte správné lektvary a vybavení. K dispozici je osm volitelných ras a sedm tříd. Jak rasa, tak i třída, kterou si vyberete, bude mít dopad na vaše statistiky, proto si vyberte třídu se základními statistikami, které se vám nejvíce líbí. Můžete být člověk, elf, trpaslík, gnome, orc, temný elf, šotek nebo démon.

Co se týče tříd, můžete být bojovník, kouzelník nebo zvěd.

Hra byla vydaná už v roce 2009, vyvinula ji společnost Playa Games. Tuto hru si zahrajete bez problémů z jakéhokoliv zařízení, které vám umožní hrát ve webovém prohlížeči, hrát ji můžete dokonce i s verzemi pro Android a iOS.

Tuto skvělou hru si můžete zahrát na ShakesandFidget.cz

Další články

Další články autora