Zařiďte si ubytování v Chorvatsku předem

Estimated read time 3 min read

Každý nemá dobrodružnou povahu a nervy na hledání ubytování až po příjezdu na místo. Platí to i pro turisty, kteří se vydávají každoročně svým vozidlem na dovolenou k Jadranu. Kdo chce mít klid a jistotu, může využít internetový portál Ubytování Chorvatsko, který je v Česku nejlepší a největší.

Na jeho stránkách je každému zájemci k dispozici největší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku. Pokud si zde vyberete ubytování podle svých představ, můžete v klidu balit a těšit se na průzračně čisté moře, upravené oblázkové pláže, ale i na krásnou přírodu, zejména v chorvatských národních parcích.

Co portál nabízí?

Především je zde nabídka celé spousty ubytovacích možností v soukromých apartmánech, penzionech i hotelech. Vedle ubytování na portálu najdete i spoustu užitečných informací, včetně aktuálních zpráv pro turisty, kteří se vydávají na dovolenou k Jadranu vlastním autem. Řidiči se tak mohou včas dozvědět o nových silnicích, o případných objížďkách nebo o aktuální dopravní situaci na trasách do Chorvatska. Také jsou zde nabízeny mapy chorvatského vnitrozemí, ostrovů nebo pěších stezek v národních parcích. Všichni určitě uvítají zprávy o aktuálním počasí v Chorvatsku, ale třeba i o počasí v konkrétní destinaci a termínu své dovolené.

Jak hledat ubytování?

Nejprve zadáte do příslušné kolonky základní údaje, tedy destinaci a termín. Poté uvedete ještě počet osob, pro které budete ubytování požadovat. Nakonec zadáte svou e-mailovou adresu, na kterou vám budou majitelé soukromých ubytovacích zařízení posílat své nabídky. K usnadnění výběru vám pomůže videoprezentace jednotlivých objektů.

Další přednost portálu

Patrně největší výhodou je, že u každé nabídky najdete přímý kontakt na majitele ubytovacího zařízení. Vyhnete se tak jednání s cestovkou a placení poplatků za zprostředkování. Vše budete totiž řešit pouze s majitelem, se kterým si v předstihu sjednáte podmínky ubytování.

Další články

Další články autora