Jedna myš, mnohostranné použití. Zircon 500 rozšiřuje nabídku myší značky Genesis

Estimated read time 2 min read

Tři možnosti propojení, 79 gramů pohodlí a mikrospínače Kailh 4.0

Genesis Zircon 500 je zcela nový model myši v nabídce značky Genesis, který byl navržen pro hráče a všechny ostatní, kdo potřebují pohodlnou, plně bezdrátovou myš pro každodenní použití. To vše díky výkonnému snímači Pixart PMW3325 (maximální rozlišení 10 000 DPI) a až třem režimům připojení. Tento model může snadno pracovat jak bezdrátově (pomocí vysokorychlostního rádiového připojení 2,4 GHz), ale také díky připojení BT a tradičním způsobem, pomocí kabelu.

Jednou z největších předností nového modelu jsou mikrospínače Kailh 4.0. Vyznačují se vysokou odolností (60 milionů kliknutí), dynamikou odrazu a čistotou kliknutí. Bleskový návrat tlačítka do místa aktivace je výhodou z hlediska rychlejší odezvy, a tedy i výhodou při hraní her (např. lepší automatické řízení palby ve hrách FPS nebo rychlejší odezva v titulech RTS). Tlačítka u myši Genesis Zircon 500 je možné naprogramovat podle individuálních představ. O desítky hodin bezproblémového provozu se postará nejen 300mAh baterie, ale také možnost současného nabíjení při používání po kabelu.

Za zmínku stojí také hmotnost pouhých 79 gramů a jednoduchý symetrický design, díky kterému lze provádět úkony levou i pravou rukou bez ohledu na typ úchopu.

Cena a dostupnost

Herní myš Genesis Zircon 500 je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za doporučenou cenu 790 Kč v barevných variantách černá nebo bílá.

Další články

Další články autora