Herní headset Genesis Neon 613 v minimalistickém stylu se vrací ke kořenům herních sluchátek

Estimated read time 3 min read

Padesátimilimetrové měniče, tajemná antracitová barva a méně intenzivní podsvícení

Genesis Neon 613 je herní headset s pevným připojením určený pro hráče, kteří dávají přednost dobře sestavenému hernímu příslušenství, dobré kvalitě zvuku a volitelnému podsvícení RGB. Zvukové nastavení typu V zdůrazňuje nízké a vysoké tóny. Sluchátka Neon 613 přesně přenesou podstatné zvuky ve hře, jako jsou kroky nebo nabíjení zbraní. Je to vynikající volba pro všechny hráče, kdo mají soutěžní ambice.

Sluchátka Neon 613 osloví i příznivce minimalistického designu, protože mnoho modelů na trhu disponuje příliš intenzivním a nápadným osvětlením RGB. Místo toho jsou sluchátka Neon 613 vybavena tenkým osvětleným kruhem kolem náušníku, který skvěle doplňuje tajemnou antracitovou barvu ostatních prvků. Jeho elegantní vzhled připomíná herní kořeny tohoto zařízení.

Sluchátka Neon 613 jsou vybavena kvalitními 50mm měniči, které nabízejí široký frekvenční rozsah od 20 do 20 000 Hz. Tato sluchátka jsou skvělou volbou nejen pro hráče, kteří uslyší každý pohyb číhajícího nepřítele, ale také pro hudební nadšence. Používejte je, jak se vám zlíbí.

Komunikace je jedním z nejdůležitějších prvků týmové práce, a to jak při práci, tak při hraní her. Kapacitní mikrofon s frekvenčním rozsahem 10 až 10 000 Hz umožní poskytovat členům týmu jasné a přesné informace nejen na bojišti. Ať už pracujete, nebo hrajete, komunikujte se svým týmem a dosáhněte úspěchu.

Během dlouhých hodin strávených u počítače je pohodlí nezbytné. Sluchátka Neon 613 nabízejí pohodlí i při delších herních seancích, a to díky flexibilní čelence, která se přizpůsobí tvaru hlavy, a rozměrným náušníkům potaženým ekologickou kůží. Díky tomu bude vaše chuť po úspěchu růst po každém vítězství během soupeření s ostatními hráči.

V případě potřeby je možné pomocí přepínačů na kabelu rychle vypnout osvětlení LED nebo mikrofon. Přímo na jednom z náušníků lze také nastavit hlasitost.

Sluchátka je možné připojit k počítači pomocí 2,2metrového kabelu (součástí balení je také rozdvojka). To stačí k pohodlnému používání sluchátek Neon 613 bez obav z náhodného odpojení zařízení od počítače nebo jiného herního vybavení. Pro zapnutí osvětlení je třeba připojit sluchátka pomocí kabelu USB.

Cena a dostupnost

Herní headset Genesis Neon 613 je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za doporučenou cenu 780 Kč v barevných variantách černá nebo bílá.

https://genesis-zone.com/product/neon-613-black

Další články

Další články autora