Nejlepší akční hry na PS4 aneb Čím si zkrátit čas čekáním na „pětku“

Estimated read time 2 min read

Pokud jste si pod stromečkem vysnili nejnovější generaci fenomenální herní konzole PlayStation 5, zamáčkněte slzu a smiřte se s tím, že si budete muset ještě nějaký ten pátek počkat. Pátá generace je celosvětově nedostupná a výrobce Sony slibuje zlepšení až v průběhu příštího roku. Berte to třeba jako poslední šanci k pořádnému provětrání PS4. Připravili jsme pro vás žebříček nejlépe hodnocených titulů, od kterých se hráči nemohou odtrhnout.

Red Dead Redemption 2

V dechberoucím otevřeném světě zažijete úplně jiné příběhy než v GTA, byť Red Dead Redemption 2 pochází z dílny stejných tvůrců. V prostředí psaneckých gangů přežijí jen nejdrsnější chlápci a vy máte šanci dokázat, že mezi ně patříte. Bezesporu nejlepší westernová akce, která kdy byla do světa digitální zábavy vpuštěna. Divoký západ si zamilujete a nebudete se z něj chtít vracet do reality.

Spider-Man

Brilantní akce, která vám vykouzlí široký úsměv na rtech. Kdykoliv se vydáte v převleku jednoho z nejoblíbenějších kladných hrdinů na obhlídku záporáky posetého New Yorku, zapomenete na skutečné problémy. Spiderman PS4 uchvacuje strhujícím grafickým zpracováním, skvělou hratelností a nezaměnitelnou metropolitní atmosférou.

God of War

První díl americké série tzv. hack-and-slash videoher spatřil světlo světa již v roce 2005. Verze pro PS4 je samozřejmě mnohem dále a nabízí surovou akci v prostředí chladného severu. Kombinace silného příběhu, velmi zdařilého grafického kabátku a vynikající hratelnosti dělají z God of War jeden z best-selling titulů, a to naprosto oprávněně.

Namlsali jsme vás? Tak hurá do akce. Ať vše stihnete dohrát dříve, než na pulty dorazí další várka PS5.

Další články

Další články autora