Ekologické bydlení je dostupné každému prostřednictvím dřevostaveb

Estimated read time 2 min read

21.století je ve jménu ekologického bydlení a nahrává tomu možnost postavit si jednu z nejekologičtějších staveb, dřevostavbu. Jedná se o bydlení v nízkonákladovém domě, jehož pořizovací náklady jsou sice nízké, ale přesto nabídne nejen luxusní vzhled, ale i řadu dalších vlastností, kvůli kterým mu lidé dávají stále více přednost.

Mnoho předností

Základem moderní dřevostavby je pevná konstrukce z KVH hranolů. Celá dřevostavba je na bázi dřevěných masivních konstrukčních prvků, sádrovláknitých desek FERMACELL a izolačních materiálů. Takto staví dřevostavby jedna z nejznámějších českých společností Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která vytváří levné dřevostavby Olomouc po celé České republice.

Lidé mají dřevostavby raději, protože jsou levné, luxusní a jejich rychlost výstavby je ohromující. Jen si představte, že si objednáte rodinný dům a do 3 měsíců vám vyroste domek, o kterém jste vždy snili. Dřevostavby mají štíhlé obvodové stěny, takže na své zastavěné ploše nabídnou mnohem více místa, v průměru až o 10–15 m2 podlahové plochy více proti klasické technologii. Budují se z ekologicky čistých materiálů, které jsou velmi odolné a zajistí dlouhou životnost.

Dřevostavby lze začít stavět v kterémkoliv ročním období a to díky tomu, že se při stavbě nepoužívají mokré procesy. U dřevostaveb se nemusíte bát ohně, jsou nehořlavé a mají dokonce větší statickou pevnost, než ocel či beton. Výběr dřevostaveb na klíč vám umožňuje sáhnout po malých i velkých domech, které vám zajistí moderní a spokojený rodinný život.

Další články

Další články autora