Fotopast vám prozradí, jaká zvířata vám běhají v revíru

Estimated read time 2 min read

Rádi pozorujete zvířata? Pokud patříte mezi myslivce, ekology, zoology či kohokoliv jiného, kdo miluje pozorování přírody, měla by se stát součástí vaší výbavy fotopast. Mnohá zvířata jsou plachá a jejich pozorování je obtížné.

Jak funguje fotopast

baterie fotopast acornFotopast je zařízení, které zachytí snímek lidí a zvířat, které se ocitnou v prostoru, který zaměřuje. Kromě snímků dokáží nahrát video se zvukem. Důležitou informací však je, že se jedná o zařízení, které může být v přírodě celé měsíce bez toho, aniž byste se o ně museli starat. Fotopasti fungují zcela automaticky, stačí aby kolem nich prošlo jakékoliv zvíře a fotopast ho během zlomku sekundy vyfotí. Jedná se o velmi spolehlivé a odolné zařízení.

Mnoho výhod

Na trhu jsou pro pozorování přírody oblíbené zejména fotopasti Acorn, jde o populární značku, která si díky své kvalitě získala velký ohlas. Tyto fotopasti jsou vždy umístěny v odolném kovovém pouzdře, které je skvěle maskované a jen tak někdo ho nezaregistruje, obzvláště ne zvířata, která jsou ihned vyfocena. Fotopasti Acorn fungují neustále, pořizují snímky ve vysokém rozlišení a to dokonce i ve večerních hodinách. Snadno se s nimi naučíte zacházet, pomohou vám pořídit fotky zvířat, na které byste běžně jen tak nenarazili.

3_obsah_baleni(1)

Používají se i na zloděje

Fotopasti jsou také skvělým prvkem pro bezpečnost v domě. Umísťují se přímo na pozemek, kde v podstatě podrobně zdokumentují, kdo se na vašem pozemku pohybuje, od pošťáka až po děti nebo zloděje. Pokud by se k vám vloupal zloděj, fotopast ho zaznamená a vy budete následně vědět, kdo to byl a zároveň budete mít skvělý důkaz pro policii. Fotopasti se skvěle hodí i na velké pozemky, kde není proud a kde by bylo nemyslitelné instalovat běžné kamery. Fotopast Acorn vám zajistí neustálý dohled nad vaším domem a větší pocit bezpečí.

Další články

Další články autora