George – nový druh bankovnictví České spořitelny

Estimated read time 2 min read

George je nový druh internetového bankovnictví, které představila Česká spořitelna a má nahradit stávající Servis 24.

Internetbanking České spořitelny

Česká spořitelna internetbanking vsází na nový trend éry smartphone s používáním různých mobilních aplikací, mezi něž patří i sociální sítě. George Go, určený právě pro mobilní aplikace, nabízí personalizované nastavení funkcí, způsob zobrazení informací či klasické fulltextové vyhledávání. Díky tomu se internetové bankovnictví česká spořitelna posouvá vpřed. Oproti česká spořitelna 24 je George bankovnictví s přidanou hodnotou.

Internetbanking Česká spořitelna 24 přinášel pouze přehled příjmů a výdajů a zůstatky na účtu. Nová aplikace přináší celou řadu vylepšení. Jedná se o již výše zmiňované fuultextové vyhledávání. Bankovnictví lze přizpůsobit i individuálně. Velkým přínosem je i funkce Moje zdravé finance, v níž mají klienti možnost snadného sjednocení půjček, získání levnějšího plynu či elektřiny nebo šetření financí v rámci vedení účtu.

Další novinky bankovnictví George

George nabízí samozřejmě standardní funkce běžné pro každé internetové bankovnictví. Kromě toho přináší celou řadu novinek, mezi jinými upozornění při nedostatku finančních prostředků na účtu, návrhy snížení limitů na kartě, v případě, že současné limity nevyužíváte, což je ochranný způsob v případě odcizení či ztráty karty. Obdržíte informaci, když končí váš občanský průkaz.

V současnosti vyhodnocuje téměř 40 různých situací a doporučuje vám řešení vhodné právě pro vás. Tato řešení vycházejí z analýzy finančních služeb, které využíváte. Tyto dovednosti by se měly v budoucnosti dále rozšiřovat. Rozšiřování se bude týkat především úspory finančních prostředků.

Pamatováno je i na jednoduché ovládání a i zabezpečení je daleko větší.

Více informací získáte na portálu vimvic.cz.

Další články

Další články autora