Tvorba instalátorů pomocí nástroje Install Creator

Estimated read time 2 min read

Install Creator je aplikace pro tvorbu instalátorů, tedy instalačních balíčků pro vaše hry a aplikace. S pomocí této aplikace můžete strávit více času nad rozvíjením aplikací a méně času na tvorbě instalátorů. U nás si můžete stáhnout plně funkční Free verzi tvořiče instalátorů, který dokáže vytvořit instalační balíčak za méně než jednu minutu.

Bezplatná verze Install Creatoru je plně funkční pro komerční i nekomerční produkty. Program obsahuje průvodce, který pomůže i těm nejnezkušenějším uživatelům k rychlému vytvoření instalátoru. Lze použít registrovanou i neregistrovanou verzi, rozdíl je pouze v přidaných reklamách.

Přehledné okno pro snadné vytvoření instalátoru

Jestliže vytváříte velké a profesionální hry nebo aplikace, tak se vám bude hodit spíše profesionální verze Install Creatoru, která je určena výhradně pro profesionální použití. Má výkonné funkce pro správu shareware a demo verzí softwaru, které mohou být registrovány. Má stejné základní rozhraní jako freeware a registrovaná verze, to vám umožní zabalit více verzí svého produktu do jednoho instalačního balíku.

Jednoduchý průvodce instalací

Pro práci s programem není nutné žádných zkušeností, přehledný průvodce povede každého za ručičku a vysvětlí každý krok. Uživatel jednoduše potvrzuje nabídky a jde podle kroků, do instalátorů je možné vložit licenční podmínky, adresáře, odkazy, registrace a mnoho dalšího. Program je plně podporován operačním systémem Windows, stáhnout ho můžete níže.

         (2,5MB)

Další články

Další články autora