Je pronájem vybavení pro péči o podlahu lepší volbou než nákup nového stroje?

Estimated read time 2 min read

Rozhodnutí, zda si stroj na úklid koupit či pronajmout, závisí na mnoha faktorech. Ne každý, zejména na začátku svého podnikání, má finanční možnosti určené na koupi úklidového stroje.

Stroje na úklid podlahy jsou určené pro větší plochy, kdy mop prostě nestačí. Existuje hned několik typů strojů na úklid podlahy, mezi nejznámější patří scrubmastery.

Využijte výhodných pronájmů

Pronájem podlahových strojů je nejlepší volbou pro dočasné použití nebo jednorázové práce. Proč si kupovat něco, co nebudete používat více než jednou nebo dvakrát?

V závislosti na vašem požadavku nebo potřebě si stroj můžete pronajmout na několik dní, týden nebo měsíc. Krása této akce je schopnost poslat ho zpět, jakmile dokončíte úklidovou práci a již ji nebudete potřebovat, přičemž zaplatíte jen zlomek nákladů na nákup.

Ceny pronájmů zametacích strojů a podlahových mycích strojů jsou pro koncového uživatele stále dostupnější. Pokud si přejete ponechat pronajaté vybavení déle, než se původně plánovalo, často to jsou jen malé náklady, a díky snadnému a praktickému vypůjčení vybavení je to chytrá volba pro mnoho podniků.

Kdy je vhodné stroj na čištění koupit

Nákup zařízení na čištění podlah je větší investice, ale může se potenciálně vyplatit během několika pracovních míst.

Obecně platí, že nákup úklidového stroje je pro zavedenější podniky, které potřebují častěji používat vybavení pro péči o podlahu. Pokud například potřebujete podlahový stroj jen několikrát ročně není nákup nutný.

Multicar je všestranný pomocník pro venkovní úklid dvora, louky, lesa. Multicar je užitkové vozidlo vhodné pro mnoho náročných prací. Německého „pracanta“ využívají lidé již přes 60 let a jeho obliba nijak neklesá. Zbavit se odpadu na dvoře či vyčisti les, je multicar ideální volbou.

Další články

Další články autora