Legendární „prestižky“ oprášily zašlou slávu, ročně se jich vyrobí až 150 000

Estimated read time 2 min read

Jen málokterý čtyřicátník si nepamatuje legendární obuv Prestige. Tehdejší firma Svit je uvedla na trh v 80. letech a okamžitě se staly ikonickým módním hitem. Ačkoli jsou dnešní boty Prestige považovány spíše za kvalitní a spolehlivou pracovní obuv, díky designérské práci Jana Černého se stávají Prestige oblíbenou obuví mladší generace, která touží po kvalitní české obuvi. Volnočasové Prestige mají moderní design, jsou pohodlné a především svou kvalitou předčí mnoho jiných výrobců ze zahraničí. Prestige vyrábí dospělé i dětské modely do zimy i horkých letních dnů.

Prestige zůstávají oblíbenou pracovní obuví

V dnešní době je výrobcem ikonických bot Prestige společnost Moleda, výroba zůstává stále ve Zlíně. 80 % výroby je soustřeďováno na pracovní obuv a není se čemu divit. Patentovaná unikátní podešev s polyuretanovou pěnou zajišťuje pohodlí i na dlouhé hodiny, kdy musí mít pracovník boty na noze. Odběrateli kvalitní pracovní obuvi jsou především velkoobchody s pracovními pomůckami, jedním z nich je také e-shop repa.cz.

Repa.cz je zárukou kvality a vysokého standardu

E-shop repa.cz si zakládá na tom, aby měl ve své nabídce pouze kvalitní a spolehlivou pracovní obuv a ochranné pracovní pomůcky, které opravdu chrání a plní spolehlivě svůj účel. Všechny nabízené produkty, včetně obuvi Prestige, splňují vysoké požadavky a nároky spotřebitelů, ale také jsou opatřeny certifikátem ES, na jehož základě bylo vypracováno prohlášení o shodě. Certifikaci provedla firma ITC a.s. Zlín.

Pracovní pomůcky slouží k ochraně zaměstnanců

Každý zaměstnavatel je povinný zajistit pro zaměstnance potřebné pracovní ochranné pomůcky. Repa.cz nabízí výhodné slevy při odebrání většího množství zboží. Jako zaměstnavatel dbejte na ochranu zdraví a bezpečnost svých zaměstnanců a zajistěte jim to nejlepší.

Další články

Další články autora