Nejlepší gamer potřebuje nejlepší výbavu

Estimated read time 3 min read

Hraní her na počítači nebo konzolích je špičkový zážitek, který nám umožní odpoutat se od reality a ponořit se do světa se zcela odlišnými pravidly. Každý dobrý hráč velmi dobře ví, že si lze hraní skutečně užít jen tehdy, když tomu odpovídá výkon počítače a také správné herní příslušenství.

Jaké příslušenství vybrat

Pokud si myslíte, že je herní příslušenství příliš velkou investicí, jste na omylu. Dokonce i za nízké ceny lze pořídit kvalitní výbavu od známých značek jako jsou Zalman nebo E-blue, které najdete nejlevněji v českém eshopu Game-hall.cz. Základem skvělého hraní je precizní zvuk, nabízí se vám reproduktory E-Blue Pioneer-y, u kterých si užijete skvělé basy. Pokud preferujete ničím nerušenou zábavu, zapomeňte na klasická sluchátka, ale vybírejte ta herní. Zde se vyplatí zejména herní sluchátka Zalman, která mají zaujmou futuristickým vzhledem, ale zejména precizním zvukem, který vás vtáhne do děje.

Správná konzole

e_blue_sada_cobra_cervena_z1Preferujete pc-hry nebo si raději zahrajete Playstation a Xbox? Na počítač nedá spousta lidí dopustit a pokud máte rádi multiplayer hry, měli byste myslet na to, že základem je rychlost. U PC je základem rychlá a plně nastavitelná optická myš v kombinaci s kvalitní podložkou. Jelikož jsou hry trochu i o životním stylu, měl by tomu odpovídat i design myši. V tomto ohledu opět nezklame značka E-blue, která tvoří designové skvosty a netýkají se jen myší, ale i klávesnic. Ergonomický tvar a pozlacené konektory zajistí rychlost i obratnost.

 

titanum_tg105_z1Pokud neradi prohráváte, jistě se vám stalo, že jste už někdy rozšlapali svůj gamepad. Když k něčemu takovému dojde, jednoduše si můžete zakoupit jiný. Na Game-hall.cz startují ceny gamepadů již na 69 korunách, můžete si zde koupit obyčejné i čistě profesionální gamepady, které zajistí precizní ovládání. Pokud jste již dohráli všechny herní klasiky, které v počítači máte, je na čase se přesunout opět do eshopu a udělat si radost další novou hrou.

Další články

Další články autora