Nejlepší hry na mobil: Díl I.

Estimated read time 3 min read

Telefony již dávno neslouží jen pro volání a odesílání textových zpráv. S příchodem chytrých telefonů se nám otevřely brány nekonečných možností, jak si svou malou krabičku v kapse přeměnit na přístroj, který v danou chvíli nejvíce potřebujete.

Mnoho uživatelů si tak ze svého mobilu vytvořilo mobilní kancelář, malé studio na pořizování úpravu fotek či skvělého pomocníka při vaření hubnutí, posilování nebo prací s internetem. Avšak dnešní chytré telefony nabízejí také poměrně slušné možnosti pro milovníky virtuálních her, které zaručeně zkrátí dlouhou chvíli při čekání na autobus, nebo přímo cestu v něm. Návodů na to, jak si takovouto hru můžete sami vytvořit, zde naleznete mnoho. My si nyní představíme několik z nich, které se opravdu povedli a díky kterým si jejich tvůrci přišli na poměrně slušný peníz. Takže se příjemně usaďte, vezměte do ruky svůj chytrý telefon, a hledejte a stahujte hry, které byste si neměli nechat ujít.

hush realHungry Shark: O tom, že je někdy potřeba pořádně zazlobit není sporu. A pokud budete zlobit tak, že z toho nevznikne žádná škoda a vy se jen příjemně odreagujete, tím lépe. Hra Hungry Shark není totiž o ničem jiném, nežli o žralokovi co má zkrátka hlad. Vaším cílem je tak žraloka neustále přikrmovat nebohými rybkami, kraby, ale také lidmi, kteří si na pláži nedávají příliš pozor. Hra vám umožní prozkoumávat nejrůznější tajemná zákoutí podmořských hlubin. Vašim úkolem je pak jen sílit a sílit, až se stanete tím nejsilnějším živočichem, který víří hlubiny oceánu.

epicAngry Birds Epic: Naštvané ptáčky snad ani nemusíme představovat. Jejich tvůrci je nyní poslali na velmi dobrodružnou cestu po ostrovech, kde bojují se svými nepříteli. Těmi jsou opět a jak jinak ošklivá zelená prasátka zakuklená v helmách. Celé dobrodružství je pak zasazeno do fantazy světa plného mečů, čar a kouzel. Je jen na vás, jestli pomůžete ptáčkům získat zpět všechna ukradená vajíčka, nebo necháte zlé čuníky, aby si je ponechali navždy.

socerStickman soccer 2014: MS světa ve fotbale sice již bohužel skončilo, ale vy si můžete všechny západy klidně zopakovat a dokonce se budou odehrávat ve vaší režii. Díky této hře si můžete stříhnout nekonečno fotbalových utkání mezi nejrůznějšími vybranými reprezentacemi z celého světa. Budete tak moci napravit porážku, které utrpělo brazilské družstvo, nebo porazit na skutečném mistrovství neporažené Německo.

Další články

Další články autora