Spooker Framework – mls pro herní vývojáře

Estimated read time 3 min read

Pokud hledáte pro tvorbu svých her, knihovny, které vám tvorbu hry usnadní a pomohou vám k lepším výsledkům, pak byste se vždy měli zaměřit na kvalitu a dostupnost těchto knihoven. Měli byste vybírat také takové, které vám maximálně usnadní samotnou tvorbu hry a dopřejí vám tak mnoho času na prvky vývoje, které jsou nejdůležitější.

Jednou z knihoven, které vám vyjdou maximálně vstříc, a které jsou zcela zdarma dostupné je i Spooker Framework. Tato knihovna je postavena na základu SFML.NET, což je základem toho, že se jedná o velmi jednoduchou a rychlou knihovnu. Velkou výhodou SFML je její multiplatformita, díky které tuto knihovnu rozběhnete na platformách, jako jsou Windows, Linux, nebo dokonce i Mac.stažený soubor (1)
Celá knihovna běží na OpenGL, což zaručuje maximální možnou kompatibilitu s vaším projektem.Díky volnému použití, můžete tuto knihovnu vkládat do jakéhokoliv projektu, a po jeho zveřejnění neplatit žádné poplatky za autorská práva. Můžete knihovnu také dále volně šířit a posílat jí například svým přátelům, a objevovat tak společně nejrůznější možnosti, jak tuto knihovnu používat. Díky této dostupnosti se setkáte na nejrůznějších fórech i s velkým počtem návodů, jak s knihovnou pracovat a pro jaké prvky a projekty jí využívat. f22c45cee1f363cff17dbb93c7fd0378

Díky aplikaci knihovny do projektu se můžete těšit na spoustu novinek, které vás budou vývojem hry doprovázet a usnadňovat vám zdlouhavé části celé práce. Využívat budete moci integrované Gwen GUI, Nativní podporu pro úpravu a práci se čtvercovými mapami, dávkování komponentů a funkcí XNA, intuitivní správu zdrojů a komponentů, pokročilé spravování sítě pomocí Lidgren.Network či využívání velmi pokročilé a realistické fyziky, díky farseer fyziky. stažený soubor

Zkrátka možností, jak pracovat s touto knihovnou je nespočet a záleží jen a jen na vás, jak jí uchopíte. Jedná se však o skvělý způsob, jak své vývojářské schopnosti opět posunout o level výš a začít tak pracovat na odvážnějších projektech, které realističtěji odrážejí představy ve vaší hlavě. Proto neváhejte, a vyzkoušejte Spooker Framework ještě teď, do svého momentálního projektu. Uvidíte, že rozdíl ve stylu vaší práce bude markantní.

Další články

Další články autora